Nokia, MWC 2020 için davetiyelerini gönderdi

Yeni taşınabilir teknolojiler için en kıymetli fuarlardan biri olacak Mobile World Congress (MWC) 2020 taşınabilir dünya tarafından merakla beklenirken, Nokia 23 Şubat tarihinde düzenleyeceği MWC aktifliğinin davetiyelerini gönderdi.

Nokia, MWC 2020 için davetiyelerini gönderdi

24-27 Şubat tarihleri ortasında İspanya’nın Barcelona kentinde düzenlenecek  olan Mobile World Congress (MWC), 2020 yılında gerçekleştirilecek en büyük teknoloji etkinliklerinden biri olacak. Dünyanın en değerli teknoloji şirketlerinin yeni teknolojilerini tanıtacağı konferansta taşınabilir dünyanın değerli isimlerinin yeni modellerini tanıtması bekleniyor. Konferansın konuklarından biri olan ve taşınabilir dünyada istediği başarıyı şimdi yakalayamamış olan Nokia 23 Şubat tarihinde gerçekleştireceği Nokia aktifliği için davetiyelerini gönderdi.

Mobil teknoloji dünyasının yeni teknoloji ve modellerinin sergileneceği Mobile World Congress (MWC) 2020’de şuan için bir aksaklık olduğu belirtilmese de bildiğiniz üzere birçok teknoloji şirketi koronavirüs salgınından olumsuz bir biçimde etkilendi. Barcelona’da gerçekleştirecek MWC 2020’de birçok Çinli teknoloji devi yer alacak. Bu durum her ne kadar olumsuz bir tablo yaratmasa da konferansa katılan şirketleri ve basın mensuplarını etkileyecek bir durum yaratabilir.

MWC 2020 kapsamında yeni akıllı telefonları kullanıcılara tanıtacak teknoloji şirketleri koronavirüs salgını ile ilgili olarak MWC 2020 kapsamında bir açıklama gerçekleştirmediler ama bu durumdan korku duydukları iddia edilebilir. Salgının boyutlarının nasıl bir boyuta ulaşacağı şuanda kestirilemezken durumun berbata gitmesi durumunda konferansın ertelenebileceği iddia ediliyor.

Nokia yeni akıllı telefon modellerini sergileyecek

Mobil dünyada istediği düzeylere ulaşamayan Nokia’nın MWC 2020 kapsamında yeni akıllı telefonlar tanıtması bekleniyor. Son vakitlerde piyasaya çıkaracağı yeni modelleri ile ilgili birçok duyum ve sızıntı olan şirketin MWC 2020 etkinliğinde ekran altında ön kamera yer alan Nokia 9.2 Pureview, Nokia 5.2 ve Nokia 1.3 modellerini bu aktiflik kapsamında tanıtması bekleniyor.

Medya sponsoru olduğumuz dünyanın en büyük taşınabilir teknolojiler fuarı olan MWC ile ilgili en yeni gelişmeleri ve tüm haberleri MWC 2020 sayfalarımızda bulabilirsiniz.

Başa dön tuşu