OnePlus 11 iddialı özelliklerle rekabete dahil olacak

Yeni bir OnePlus 11 akıllı telefon piyasaya çıkmak üzere ve telefonla ilgili kimi ayrıntılar şekilleniyor. Akıllı telefon 100W şarj ile gelecek üzere görünüyor. İşte aygıtın özellikleri:

Bu telefon yakın vakitte 3C sertifikasını geçti. Bu da aygıtın 100W süratli şarj ile geldiğini gösteriyor bu nedenle telefonun ne kadar süratli şarj edebildiğini görmek enteresan olacak.

OnePlus 11 ayrıyeten 5.000 mAh pil ve süratli şarj olan bir güç adaptörü (model numarası VCBAJACH) ile birlikte gelecek.

OnePlus 11 teknik özellikler açısından da güçlü

Telefonun, bir aygıttan beklenen çeşitli RAM ve depolama seçenekleriyle Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 taşınabilir işlemci tarafından desteklendiği söyleniyor. Ayrıyeten geride üç ve önde bir kamera bulunan üst seviye bir kameraya sahiptir. Art kameralar muhtemelen 50 megapiksel ana kamera, 48 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 32 megapiksel telefoto kameralardan oluşacak.

Yeni OPnePlus 11 akıllı telefonun tam olarak ne vakit piyasaya sürüleceğine dair şimdi bir detay yok. Aygıtın 2023’ün başlarında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Son devirlerde isminden sıklıkla kelam ettiren şirket bu modelle de Android kullanıcılarının karşısına hayli savlı bir aygıt çıkaracak üzere görünüyor. İlerleyen vakitlerde aygıtın çıkış tarihi ve özellikleri hakkında daha fazla bilgi verilmesi bekleniyor. Sizde OnePlus 11’in çıkış tarihi hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu