Oppo 2020 yılı Türkiye pazarı için yol haritasını paylaştı!

Çin merkezli teknoloji devi Oppo’nun Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, 2020 yılı Türkiye pazarı için yol haritasına ilişkin açıklamalarda bulunurken, tıpkı vakitte şirketin Türkiye pazarına girişinden bu yana ne kadar yol katettiğini de aktardı.

Oppo 2020 yılı Türkiye pazarı için yol haritasını paylaştı!

Dünyanın başkan akıllı telefon markalarından biri olan Oppo, geçtiğimiz yıl adım attığı Türkiye pazarında yükselişini süratle devam ettiriyor. Oppo Türkiye Genel Müdürü Weijian Zhou, 2019 yılı için hedeflenen noktada olduklarını belirtirken, 2020 yılında çıkacak olan yeni modeller ve öbür yeni kuşak ürünlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

Bu yılın başlarında kullanıcılarla telefon modellerini buluşturan şirket, Türkiye’deki telefon pazarında kayda bedel bir hisse aldı, Türkiye’nin Oppo’yu sevdiğini lisana getiren Weijian Zhou, ülkemizde satışta olan telefon modelleri için kullanıcılardan olumlu tarafta yorumlar aldığını tabir ederek kelamlarına şu halde devam etti; “Oppo’nun RX17 Pro, RX17 Neo ve AX7 akıllı telefon modelleriyle girdiğimiz pazarda süratli bir formda kendimize yer bulmaya başladık. Mayıs 2019’da çıkan birinci Reno serimiz tasarım, fotoğraf, performans ve ilişki özellikleriyle büyük beğeni topladı. Reno eser ailesi OPPO’nun daha dinamik, hareketli ve genç yüzünü kullanıcılarımıza gösterdi.”

Konuşmasına devam eden Weijian Zhou, 2020 yılında Reno 3, Reno 4 serileri ile A Serisi 2021 model yeni eserlerini kullanıcılarla buluşturacak olduklarının muştusunu de şimdiden verdi. Weijian Zhou, yeni yılda teknoloji bölümündeki algıyı değiştirme hazırlığında olduklarının sinyalini Oppo artık yalnızca bir telefon firması olmayacak kelamları ile verdi. Yani yeni yılda, şirketin 2020 vizyonunda yer alan akıllı saatler, akıllı kulaklıklar, AR gözlükler üzere birçok akıllı aygıtın dünya lansmanı ile birlikte ülkemizde de satışa sunulacağı böylece resmiyet kazanmış oldu.

Başa dön tuşu