Redmi Band 2’nin teknik özellikleri sızdırıldı

Yarın itibariyle Redmi’nin yeni aygıtlarının tanıtımı yapılacak.

Yarın itibariyle Redmi K60 serisi, Redmi Note 12 Pro Speed Edition, Redmi Watch 3 ve Redmi Buds 4 Lite’ın tanıtımı gerçekleşecek. Bu eserler ortasında Redmi Band 2’de yer alacak.

Söz konusu bu aygıtların özellikleri ve fiyat bilgisi sızdırıldı. Akıllı bileklik dalı her geçen gün gelişmeye ve hareketlenmeye devam ediyor. Bu durum ise tüketici tarafından dikkat çekiyor. Çin merkezli teknoloji şirketinin yeni akıllı bilekliği Redmi Band 2 hakkında ayrıntılı bilgiler elde edildi.

Redmi Band 2 dikkatleri üzerine topladı

Kullanıcıların artık büyük ekranlı aygıtları daha çok talep ettiğini gören Redmi’nin yeni eserlerindeki ekranı evvelki Redmi Band aygıtlarına nazaran daha büyüktür. Kelam konusu bu aygıt, 1.47 inçlik geniş ekranı ve 9.99 mm’lik kalınlığı ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. 2020 yılında satışa sunulan Redmi Band’in ekran özelliği 1.08 inç olup, bu ekran renk konusunda TFT teknolojisine sahip olacak. Redmi Band 2’nin gövdesi daha evvelki Redmi Bank modellerine nazaran yüzde 79 daha büyüktür. Son olarak eklemek gerekirse Redmi Band 2’nin 99 yuan’a satışa sunulacağı bildirildi. Bu fiyat TL karşılığında 265 TL’ye karşılık geliyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu