Redmi K60 serisi Türkiye’de test edilmiş! [Peri bacaları ve Osmanlı macunu ayrıntılı]

Çinli şirket Xiaomi ve alt firması Redmi bilhassa ülkemizde fiyat-performans konusunda değerli atılımlar yapmaya devam ediyor. Çıkarttığı uygun fiyatlı modellerle çok geniş bir kitleye hitap eden firma, Türkiye’de şahsen test ettiği yeni bir modeli daha tanıtmaya hazırlanıyor.

Türkiye’de test ediliyor

Xiaomi’nin ülkemizde test ettiği yeni akıllı telefon serisi Redmi K60 geçen günlerde tanıtıldı. Bu modelleri daha performanslı kardeşleri tamamlarken, aygıtlar her kısma hitap edecek özellik ve fiyat bandında kalmaya devam ediyor. (En azından dolar artmadığı sürece).

Çinli firma üstte da bahsettiğimiz üzere aygıtı Türkiye’de test etmiş. Test eden grup Türkiye’nin çeşitli yerlerinde aygıtların performansını deneyip fotoğraflar çekmiş. Bilhassa İstanbul ve Nevşehir’de test edilen aygıtların kamera örneklerine bakılırsa fotoğraf çekme konusunda kullanıcılarını şad edecek üzere görünüyor.

Aşağıdaki görseller İstanbul ve öteki birtakım vilayetlerden çekilmiş.

İlk olarak Çin’de satışa sunulan Redmi K60 serisinin 5 dakikada 300 binden fazla sattığı açıklanmıştı. Seride 3 model bulunuyor bunlar; Redmi K60, Redmi K60 Pro ve Redmi K60E. Pro modelinde Sony IMX 800 lensi âlâ işler çıkarmayı başarmış.

POCO F4’ü Türkiye de resmi olarak tanıtmayan firma seriye POCO F5 modeli ile devam edecek. Xiaomi bu aygıtlarla birlikte eski günlerine dönebilecek mi hepimiz göreceğiz.

Başa dön tuşu