Samsung Galaxy Note 10 bizlere neler sunacak?

Samsung’un Ağustos ayı içerisinde resmi olarak lanse etmesi beklenen yeni Note modelleri, bilhassa Samsung kullanıcıları tarafından büyük bir merakla beklenmekte.

Samsung Galaxy Note 10 nasıl olacak?

Toplamda iki farklı sürümle piyasaya sürülmesi beklenen Note ailesi, Samsung’un yeni kuşak teknolojilerinden yararlanacak ve bölüme taraf verecek. Pekala yeni Note ailesi tam olarak nasıl bir görünümle karşımıza çıkacak? 

Sızıntıları ile ünlenen Ice Universe, Galaxy Note 10 Pro modeline ilişkin bir konsept çalışması ile karşımıza çıktı. Ortaya çıkan dizayna nazaran aygıtın az çok nasıl bir görünüme sahip olacağı konusunda fikir sahibi olabiliyoruz.

Elbette bu konsept Note 10 Pro’nun resmi imajını içerisinde barındırmamakta.

Genel olarak dizayna baktığımız vakit ön kameranın ekran içinde ortalanmış bir formda konumlandırıldığını görmekteyiz. S ailesine benzerliği ile bilinen Note serisi S10’da gördüğümüz üzere ekrana gömülü kamera teknolojisi ile gelmesi beklenen.

Estetik duruşu göz önüne aldığımızda bu tasarım ziyadesiyle havalı duruyor.

Çerçeveler konusunda da ziyadesiyle ince bir tasarım anlayışı benimsemesi beklenen Note 10 ailesinin parmak izi okuyucusunun da ekran içine gömülü bir biçimde karşımıza çıkması umuluyor.

Ayrıca telefonun sol tarafında da ses kontrol tuşları ile güç tuşu bulunmakta. Bu noktada evvelki Note modeline nazaran yeni serinin daha farklı bir görünüme kazanması beklenilen tasarım anlayışlarından yalnızca bir tanesi. 

Peki ya siz Ice Universe’in konsept çalışması hakkında ne düşünüyorsunuz? Ne üzere yenilikler görmek isterdiniz Note 10 ailesinde? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın. 

Başa dön tuşu