Samsung Galaxy Note 10 hakkında sızan tüm bilgiler

Erhan Doğru

Samsung’un 7 Ağustos 2019 tarihinde tanıtacak olduğu Note 10 modelleri ile ilgili her geçen gün heyecan verici ayrıntılar gelmeye devam ediyor. Bizde, sizler için bugüne kadar Samsung Galaxy Note 10 özellikleri ve fiyatı ile ilgili yapılmış olan tüm sızıntıları ve haberleri bir ortaya getirdik.

Peki, yeni Galaxy Note modellerinde bizleri ne üzere yenilikler bekliyor? Gelin, yeni Note serisi ile ilgili tüm bilinenlere yakından göz atalım.

Samsung Galaxy Note 10 özellikleri ve fiyatı nasıl olacak?

Son paylaşılan raporlara nazaran Samsung bu yıl kullanıcıların karşısına Note 10, Note 10 Pro (Plus)olmak üzere iki farklı temel model ile çıkacağı ortaya çıkmıştı. Bu kısımda elde edilen bilgiler ışığında her iki modelin teknik özellikleri ve fiyatı bakımından birbirinden farklı olacağı ön görülüyor.

Yeni Note modellerinde 3.5 mm kulaklık girişi yer almayacak

Samsung’a yakın kaynaklarca elde edilen bilgiler doğrultusunda Samsung’un birinci sefer bir amiral gemisinde 3.5 mm kulaklık girişine yer vermeyeceğini görmekteyiz. Daha evvelce yapılan sızıntılarda da aslında bu ayrıntıya birçok sefer vurgu yapılmıştı.

Buradan da anlayacağınız üzere Samsung bu yılki Note modellerinde 3.5 jack yerine USB Type-C dayanaklı AKG kulaklıklara yer verecek. Fakat, elde edilen bilgilere nazaran Samsung’un yeni Note modellerinin kutu içeriğinde bir adet 3.5 mm dönüşütürücüsüne yer vereceği de söyleniyor.

Standart Note 10’da MicroSD kart yuvası olmayabilir

Samsung’a yakın birçok kaynak tarafından da söylendiği gibi Standart Note 10 modelinde microSD kart yuvasına yer verilmeyebilir. Bunun yerine Note 10’un temel modelinde 128 GB’lık bir dahili depolama alanını kullanıcılara sunacak olan Samsung, microSD kart eksikliğini bulut servisleri ile gidermeyi planlıyor.

Başa dön tuşu