Samsung Galaxy Tab S6 5G ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Tab S6 5G ortaya çıktı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un, satışa sunmaya hazırlandığı 5G takviyeli tableti Galaxy Tab S6 5G modeline ilişkin görüntüler Samsung’un resmi internet sitesinde birinci sefer kendini gösterdi.

Samsung’un internet sitesinde yayınlanan tabletle ilgili bilgilere baktığımızda, şirketin 20 Aralık 2019 ile 31 Mart 2020 tarihleri ortasında tablet satın alan müşterilere bir promosyon fırsatı sunduğunu görüyoruz.

İlk etapta Güney Kore’de satışa sunulması beklen tabletin bir de daha uygun fiyata sahip 4G/LTE sürümü mevcut. Donanım manasında ise bu iki model ortasında rastgele bir fark bulunmayacak.

Özellikleri ile ilgili şimdi remi bir bilgi paylaşılmayan Galaxy Tab S6 5G‘nin, ekran parmak izi okuyucusu, 8GB RAM ve 256GB depolama alanına sahip olması bekleniyor. Ayrıyeten donanım manasında 7.040 mAh pilden güç alması ve 10.5 inç Harika AMOLED panele sahip olması yeniden beklenen özellikler ortasında. Detaylar netleştikçe ve aygıt hakkındaki özellikler resmiyet kazandıkça siz kıymetli okuyucularımız ile paylaşmaya devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu