Samsung Galaxy Unpacked 2023 tarihi sızdırıldı

Güney Kore merkezli teknoloji şirketlerinden Samsung’un yeni jenerasyon amiral gemisi akıllı cep telefonlarının sunulmasına sayılı günler kaldı demek mümkündür.

Şirkete yakın olduğu bilinen sağlam kaynaklar, Galaxy Unpacked 2023 aktifliği tarihini açıkladı. Sızıntı bilgiler sunmasıyla isminden kelam ettiren Ice Universe bu defa Samsung’un bir sonraki dev aktifliğinin tarihini açıkladı. Çinli kaynağın aktardığı bilgilere nazaran Güney Koreli teknoloji devi Galaxy Unpacked 2023 aktifliği 1 Şubat günü gerçekleşecek.

Lansmanın en çok merak edilen isimleri elbette ki şirketin amiral gemisi akıllı cep telefonlar olacak. Bunlar, Galaxy S23, Galaxy S23+ ve Galaxy S23 Ultra modelleri olacak. Hususla ilgili elde edilen bilgilere nazaran aygıtlar tasarım olarak halihazırda bulunan modellere misal olacak.

Sayılı günler kaldı

Galaxy S23 serisi akıllı cep telefonlar için Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci, 45W’a kadar süratli şarj ve 200 megapiksele kadar olan kameralar sık sık konuşuluyor. Aktiflik kapsamında yeni amiral gemisi modellerin yanı sıra kablosuz kulaksız ve tablet üzere farklı eserlerinde sunulması bekleniyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu