Samsung’un çerçevesiz televizyonu göründü!

Samsung’un geliştirdiği ve CES 2020’de tanıtması beklenen 8K özelliğindeki  çerçevesiz dizayna sahip televizyonuna ilişkin imaj ortaya çıktı.

Samsung’un çerçevesiz televizyonu göründü!

CES 2020’de Samsung, çerçevesiz ve 8K özelliğine sahip bir televizyon tanıtmaya hazırlanıyor. Kullanıcılar tarafından merakla beklenen yeni televizyon teknoloji dünyasında büyük bir yankı uyandırırken, Samsung geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamalarda yeni televizyon modelinin üretimi için büsbütün hazır oldukları bilgisini vermişti.

Yeni model televizyona ilişkin ortaya çıkan imajda televizyonun büsbütün çerçevesiz bir dizayna sahip olması dikkat çekiyor. Birinci kere büsbütün çerçevesiz bir dizaynla kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan Samsung, bu atılımı ile rakiplerinin bir adım önüne geçecek üzere görünüyor. Yeni televizyon modelinin altyapısını 8K QLED bir panel oluşturuyor. Elde edilen bilgilere nazaran Samsung’un yeni televizyon model isminin Q900T ya da Q950T olması bekleniyor. 65 inç’ten daha büyük olması beklenen yeni televizyonun fiyatının da epey yüksek olacağı tahminediliyor. Taewha Precision ve Shinsegye Engineering’in de katkıları bulunan yeni televizyon modeli için Samsung televizyon teknolojilerine yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Samsung çerçevesiz televizyon dizaynda öncü olmak istiyor

Üretimini gerçekleştirdiği televizyonlar ile hayli başarılı bir grafik çizen Samsung hem yeni teknolojileri geliştirmesi hem de birincileri kullanıcılara sunması açısından teknoloji dünyasının değerli şirketlerinden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bilhassa televizyon dalındaki yerini korumak isteyen Samsung çerçevesiz 8K teknolojisine sahip birinci televizyonu kullanıcılara sunarak bu alanda öncü şirket pozisyonunda yer almak istiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu