Samsung’un merakla beklenen telefon serisi Galaxy S23 tanıtımı ertelendi

Samsung’un Galaxy S23 lansmanını ertelediği bildirildi. Sızıntıya nazaran Samsung, Galaxy S23’ün fiyatını belirleyemediği için bu kararı aldı.

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, bir müddettir Galaxy S23 serisi üzerinde çalışıyor. 2023 yılında Samsung’un amiral gemisi olarak piyasaya sürülecek olan akıllı telefon, şimdiye kadar büyük bir duyuru oldu. Fakat yeni gelişmeler, Samsung Galaxy S23 serisinin geride kalmış olabileceğine işaret ediyor.

Akıllı telefon dalıyla kontaklı sızdırılan kaynaklara nazaran Samsung, Galaxy S23’ün lansman tarihini iki hafta erteledi. Yani şirketin son model telefonlarını şubat ayının sonunda tanımış olacağız. Pekala Samsung neden bu türlü bir karar alabildi?

Samsung telefon fiyatını belirleyemedi

“S23 serisi Şubat ortasından sonuna kadar piyasada olacak. Aygıtın fiyatlandırması lansmanı geciktirecek. İstediğinizi yaparsanız fiyatlar 799$, 899$ ve 1199$ olacaktır. ”

İddianın sahibi @TheGalox_’a nazaran Samsung, Galaxy S23 serisinin fiyatı konusunda kararsız kalmış. Bu kararı geciktirdi. Galox fiyat varsayımını de şu halde paylaştı:

  • Samsung Galaxy S23: 799 dolar
  • Samsung Galaxy S23+:899 dolar
  • Samsung Galaxy Ultra: 1199 dolar

Tabii bu fiyatların yalnızca kendi beklentileri olduğunu tekrar belirteyim.

Samsung’un fiyatlandırma siyasetini gözden geçireceği ortaya çıktı

Geçtiğimiz günlerde paylaştığım bir bildiride Samsung’un aldığı değerli bir karardan bahsetmiştim. Şirket, üst seviye yöneticilerle yaptığı görüşmenin akabinde fiyatlandırma siyasetini tekrar gözden geçirme kararı aldı. Bu tıp savların o görüşmeden sonra ortaya çıkması, onları daha da ciddileştirdi.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu