Sodexo’da paket servisler ‘Hemen Yolda’ ile dijitalleşiyor

Sodexo üye iş yerleri Çabucak Yolda ile hem sipariş hacimlerini büyütecek hem de müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıyacak.

Sodexo’da paket servisler ‘Hemen Yolda’ ile dijitalleşiyor

Geliştirdiği dijital tahlillerle, çalışanların iş ve özel omurlarındaki tecrübesini eşsiz kılma vizyonu ile çalışan Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri; işletmelerin karmaşık dağıtım sistemlerini düzenlemek emeliyle oluşturulan akıllı kurye takip yazılımı Çabucak Yolda’ya yatırım yaptı. 40 bini aşkın restorandan oluşan geniş bir üye ağına sahip olan Sodexo, bu yatırım ile üye iş yerlerinin dijitalleşme gereksinimlerine tahlil sunarak daha verimli çalışmalarını sağlayacak ve üyelerinin daha süratli büyümelerine ve müşteri memnuniyetlerini arttırmalarına dayanak olacak.

Paket servis süreçleri Çabucak Yolda ile dijitalleşecek

Restoranların kurye takımlarını alanda verimli bir halde yönetmelerini sağlayan Çabucak Yolda yazılımı ile Sodexo üye iş yerleri, online sipariş konusundaki hizmet kalitelerini en çok etkileyen ögelerden biri olan paket servis ve kurye hizmetini düzgünleştiriyor. Problemsiz paket servis tecrübesi sunmayı amaçlayan bu teşebbüs ile restoranların paket servis süreci büsbütün dijitalleşiyor. Restoranlar, dijital bir platform üzerinden kuryelerin yerini ve durumunu gerçek vakitli görerek ve siparişleri uygun kuryeye atama imkânına sahip olarak, saha takımını çok daha verimli bir halde yönetebiliyor. Yazılım kapsamında yer alan müşteri bilgilendirmeleri ve canlı takip modülü sayesinde müşteri memnuniyetinde de artış hedefleniyor.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, Türkiye’ye paralel olarak faaliyet gösterdiği başka ülkelerde de Çabucak Yolda ile restoran üye iş yerlerine hizmet sunmayı planlıyor. Türkiye’nin dinamik girişimcilik ekosistemine ve büyüme potansiyeline inanan Sodexo; üyelerine, müşterilerine ve tüketicilerine yönelik sunacağı dijital kıymet teklifleri için iş iştirakleri ve yatırımlarına devam etmeyi hedefliyor.

Başa dön tuşu