Spotify deneme aboneliğinin süresi 3 aya çıktı

Spotify Premium, birinci kez Premium* üyeliği deneyecek kullanıcılara, birinci 3 ay fiyatsız kullanma hakkı sunmaya başlıyor. Daha evvel 30 gün olan fiyatsız kullanım hakkı böylelikle 2 ay daha uzatılarak toplam 3 ay oluyor.

Spotify deneme aboneliğinin mühleti 3 aya çıktı

Spotify’ın bir birinci olan yeni teklifine direkt Spotify.com/Premium adresi üzerinden ulaşılabiliyor. Spotify böylelikle müzik ve podcast dinleyicilerinin, reklamsız ve seç-dinle özellikleriyle 50 milyon müzik ve 450 bin podcaste erişim sağlayan dünyanın en tanınan sesli streaming’ine birinci 3 ay hiçbir fiyat ödemeden üyelik hizmetine ulaşmalarını imkan veriyor.

Dünya genelinde geçerli olacak Spotify Premium’un birinci üç ay fiyatsız kullanım hakkı rastgele bir vakit kısıtlaması içermiyor, müzikseverler diledikleri vakit Premium üyelik paketlerinden birine müracaat yapabiliyor: Kişisel ve Öğrenci paketleri bugünden itibaren, Aile paketi ise gelecek aylarda kullanıma hazır olacak.

Bugünden başlayarak, yeni ve kaidelere uyan Spotify kullanıcıları, spotify.com/premium ya da spotify.com/us/student adresi üzerinden birinci 3 ay fiyatsız Premium üyelik başvurusu yaparak, hali hazırda 100 milyonun üzerindeki Premium üyesine katılabilir.

Başa dön tuşu