Spotify Wrapped 2022 ne zaman yayınlanacak?

Spotify, her yıl Spotify Wrapped ismi ile kullanım alışkanlıklarını yayınlıyor. Pekala, Spotify Wrapped 2022 ne vakit yayınlanacak? İşte ayrıntılar.

Spotify, her yıl müzik alışkanlıklarımız hakkında bize fikir veriyor. Hangi müziklerin dinlendiği, tanınan içerik ve stillerin neler olduğu detaylı olarak açığa çıkıyor. 2022 sona ererken tüm dünyada akım haline gelen Spotify Wrapped için de beklentiler arttı. İşte Spotify Wrapped 2022 ile ilgili tüm gelişmeler.

Spotify Wrapped 2022 ne vakit geliyor?

Spotify, Wrapped 2022 hakkında şimdi net bir tarih açıklamadı. Lakin Wrapped sayfasını “Wrapped geliyor” açıklamasıyla güncelledi. Şu anda Spotify Wrapped 2022 için uygulama üzerinden süreç yapmaya çalışanlar 2021 Wrapped’e yönlendiriliyor. Resmi açıklama yapılmamış olsa da 6 Aralık 2022 itibariyle 2022 güncellemesinin yapılması bekleniyor.

Spotify Wrapped oynatma listesi nasıl görülür?

Spotify hesabınıza giriş yaptıktan sonra https://www.spotify.com/tr/wrapped/ adresine gitmeniz kâfi. Şu anda 2021 bilgilerinin yer aldığı sayfada, güncelleme sonrası 2022 dataları yer alacak. Tüm Spotify istatistiklerin yanı sıra müzik zevkleriyle ilgili tüm ayrıntılar sayfada görüntülenecektir.

Spotify Wrapped raporunda neler var?

Spotify Wrapped raporunda kullanıcılar için aşağıdaki bilgiler sunulur.

  • En tanınan şarkıcılar
  • En tanınan şarkılar
  • En tanınan müzik türleri
  • Spotify’da müzik dinlemek için harcanan süre
  • Keşfedilen yeni müzikçilerin sayısı

Android için Spotify indir

iOS için Spotify indir

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu