TCL Communication, Alcatel ürünlerini CES 2020’de sergiliyor

Bunlar ortasında markanın birinci 48MP üçlü kameraya sahip akıllı telefonu ve Android 10 (Go sürümü) yüklü birinci akıllı telefonu yer alıyor. Kullanıcılarına uygun maliyetle mümkün olan en yeterli taşınabilir aygıt tecrübesini sunmak için çalışan TCL Communication, daha fazla insanın anaakım teknolojilere erişmesini sağlama maksadında ilerlemeye devam ediyor.

TCL Communication, Alcatel eserlerini CES 2020’de sergiliyor

TCL Communication Küresel Satış ve Pazarlama Genel Müdürü Peter Lee şunları söyledi: “2020’nin birinci yarısında piyasaya süreceğimiz, günümüzün süratli ve çağdaş yaşantısına sahip kullanıcılarımızı destekleyen Alcatel eserlerini CES 2020’de tanıtmaktan memnunluk duyuyoruz. En yeni akıllı telefonlarımız, stilden ödün vermeden ana teknoloji tecrübelerinin en uygununu arayan müşteriler için üretildi.”

Alcatel 3L, üçlü kamera kurulumuyla uygun maliyetli telefonlarda görüntüleme performansından ödün vermiyor. 48MP yapay zekalı art kamera sensörü, ışık hassaslığını artırmak için dört pikseli daha büyük 1.6μm 12MP imajda bir ortaya getiren 4’ü 1 ortada büyük piksel teknolojisi sayesinde düşük ışık durumunda görüntü ve yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekilmesini sağlıyor. Aygıt birebir vakitte 22 farklı art planı otomatik olarak algılayabilmek için yapay zeka algoritmalarını kullanarak kategoriye nazaran manzarayı optimize ediyor. Ek olarak 115° muhteşem geniş açılı lens ile donatılan 5MP kamera, kullanıcıların mümkün olan en geniş fotoğrafı çekmelerini sağlıyor. Makro lens bulunan 2MP art kamera da fotoğrafların yakından süper ayrıntılarla çekilmesini sağlıyor. LCD flaşlı 8MP ön kamerayla kullanıcılar birinci sınıf fotoğraflar çekebiliyor.

Alcatel 3L tıpkı vakitte Aurora ismi verilen yeni bir dizaynla birlikte geliyor. Bu dizaynda lazerle desen teknolojisi ile yapılmış, parlak gradyan art panel yer alıyor. Bu tasarım sayesinde her telefonda gizemli Kuzey Işıkları’nı andıran göz alıcı renkler, değişerek kendisini gösteriyor.

6.22 inç HD+ Geniş ekranla tasarlanan Alcatel 3L, kullanıcılara gerçekçi görseller sunuyor. Alcatel 3L, sürükleyici geniş ekran tecrübesini cebe kolaylıkla sığacak hale getiren 19:9 imaj oranıyla medya içeriklerinin hayat kazanmasını sağlıyor. Son derece verimli sekiz çekirdekli işlemcisi, 4GB RAM’i ve 64 GB dahili depolamasıyla telefon kaynağa fazlaca gereksinim duyan içeriklerin bile kolaylıkla çalışmasını sağlıyor. Böylelikle kullanıcılar rastgele bir sorun yaşamadan HD görüntüler yayınlayabiliyor, fotoğraf çekebiliyor ve oyun oynayabiliyor. Büyük bataryası da günlük kullanımda ve çok daha fazlasında bir gün yetiyor.

Alcatel 3L, Avrupa’daki seçili pazarlarda 2020’nin birinci çeyreğinde piyasaya çıkacak. 139€’dan başlayan fiyatlara sahip olacak olan telefon, Bukalemun Mavisi (Chameleon Blue) ve Siyah Krom (Dark Chrome) seçenekleriyle piyasada yer alacak.

Alcatel 1S: Uygun fiyatlı ve üç kameraya sahip güçlü akıllı telefon
Üçlü kamerası, mükemmel görüntüleme tecrübesi ve güçlü performansıyla Alcatel 1S, temel akıllı telefon tecrübesini ve anaakım teknolojileri daha fazla beşere ulaştırıyor. 13MP + 5MP + 2MP üçlü art kameraya sahip akıllı telefonla yüksek kaliteli fotoğraflar çekilebiliyor. Yapay zekadan güç alan 12MP kamera 22 art planı tanıyabiliyor ve fotoğraf çekerken art planı otomatik olarak tespit ederek kamerayı ona nazaran ayarlıyor. Ayrıyeten bokeh efektine sahip 5MP kamera da görsel olarak ilgi alımlı fotoğraflarda ana ögeye odaklanarak ‘arka planın bulanıklaşmasını’ sağlayan portre modunu sunuyor. 2MP makro kamera da hiçbir ayrıntısı kaçırmadan küçük bitkilerin, hayvanların hatta böceklerin fotoğrafının çekilmesini sağlıyor.

Sekiz çekirdekli işlemcisi ve tüm gün yeten bataryası sayesinde Alcatel 1S ile saatlerce müzik dinlenebiliyor, HD görüntü çekilebiliyor ve kesintisiz oyun oynanabiliyor. Kullanıcılar birebir vakitte 6.22 inç HD+ Geniş ekranla sürükleyici görüntüleme tecrübesine de sahip oluyor. Tıpkı Alcatel 3L’deki üzere Aurora tasarımı, Alcatel 1S’e de eşsiz bir his veriyor ve S biçimindeki eğimli dizaynıyla tamamlanıyor.

Alcatel 1S, Avrupa’daki seçili pazarlarda 2020’nin birinci çeyreğinde piyasaya çıkacak. 99€’dan başlayan fiyatlara sahip olacak olan telefon, Akik Taşı Yeşili (Agate Green) ve Gri (Power Gray) seçenekleriyle piyasada yer alacak.

Alcatel 1B – Kusursuz Android 10 (Go sürümü) akıllı telefon deneyimi
Alcatel 1B, Android™ 10’un (Go sürümü) yanı sıra dört çekirdekli işlemcisi ve 2GB RAM’iyle iki katı depolama sunuyor ve daha uygun performans, data tasarrufu ve dahili taşınabilir güvenlik için gelişmiş uygulamalar da birden fazla işin ultra süratli gerçekleşmesini sağlıyor.

Akıllı telefonda bulunan Akıllı Yönetici (Smart Manager) hizmeti, art planda çalışarak hafızayı anında temizliyor ve gücü akıllı bir formda optimize ediyor. Alcatel 1B’nin tüm günü çıkarmasını sağlayan büyük 3000 mAh bataryası sayesinde kullanıcılar hareket halindeyken bile şarj aygıtı taşımadan akıllı telefonu özgürce kullanabiliyor.

Özel Google Assistant tuşu, tek bir tık ve ses komutuyla gerçekleştirilebilecek binlerce misyona süratlice erişmek isteyen herkese kolaylık olması için dahili bir halde geliyor. Google Assistant’la hareket halindeyken, araçtayken yahut evdeyken planlanan her şeyi yerine getirmek çok kolay.

Alcatel 1S, Avrupa’daki seçili pazarlarda 2020’nin birinci çeyreğinde piyasaya çıkacak. 99€’dan başlayan fiyatlara sahip olacak olan telefon, Siyah (Prime Black) ve Çam Yeşili (Pine Green) seçenekleriyle piyasada yer alacak.

Başa dön tuşu