Telefonunuzda mutlaka olması gereken sosyal medya uygulamaları

Mobil aygıtlarınızda hangi toplumsal medya uygulamalarını bulundurmalısınız? Sizin için bu yazımızda telefonunuza kesinlikle indirmeniz gereken toplumsal medya uygulamalarını açıkladık.

Birçok kullanıcı Taşınabilir aygıtlarda hangi uygulamalara bulacağına dair karşılık bulamıyor. Evet, tanınan uygulamalar herkesin cep telefonunda mevcut. Lakin tanınan uygulamalar yanı sıra cep telefonunuzda bulunması gereken uygulamalar da var. Pekala, telefonunuzda olması gereken en düzgün toplumsal medya uygulamaları hangileri? Gelin yakından bakalım.

Linkedln

İş arayanları ve verenlerin buluşma yeri Linkedln, dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Yalnızca iş hayatınızı değil tamamladığınız vazifeleri de paylaşabileceğiniz uygulama toplumsal ağ olarak kullanılmasa da telefonlarda bulunabilen uygulamalar biridir.

Android için Linkedln indir

iOS için Linkedln indir

Snapchat

Snapchat milyonlarca kullanıcıya sahip ve arkadaşınıza her gün bir öykü göndermezseniz emojilerinizin kaybolacağı devasa bir uygulama.

Android için Snapchat indir

iOS için Snapchat indir

Pinterest

Beğendiğiniz görselleri takipçilerinizle paylaşabileceğiniz Pinterest, tıpkı vakitte en çok kullanılan toplumsal paylaşım uygulamasıdır. Ayrıyeten birçok mesken dizaynını ortasından seçim yapabilir ve konutunuza uygulayabilirsiniz. Web’de beğendiğiniz şeyleri basitçe Pinterest panolarınıza sabitleyebilir ve öteki kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Android için Pinterest indir

iOS için Pinterest indir

Reddit

Reddit, internet üzerindeki haber ve olabilecek şeylerin birinci paylaşıldığı yerlerden biridir. Reddit’te paylaşılan birçok gönderi başka toplumsal ağlarda haber oluyor.

iOS için Reddit indir

Android için Reddit indir

TikTok

Elbette birçok insan, hatta milyonlarca insan TikTok uygulamasının gerçek olduğunu inanıyor. Bu kısım hakikat olsa da TikTok aslında siz ne isterseniz onu gösteriyor. Bilim ve sanat üzere kategorileri seçerseniz Çok sayıda mükemmel içeriğe erişebilirsiniz.

iOS için TikTok indir

Android için TikTok indir

Telegram

WhatsApp’ın en büyük rakiplerinden biri olan Telegram, bir toplumsal ağ uygulaması değil. Lakin günümüzde telefonunuzda olması gereken uygulamalar biridir ve çoğunlukla beşerler ortasında evrak paylaşmak için kullanılır.

iOS için Telegram indir

Android için Telegram indir

Peki sizin telefonunuzda hangi toplumsal medya uygulamaları var? En çok hangi uygulamayı tercih ediyorsunuz?

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu