TikTok içerik üreticileri için yeni bir özellik getiriyor

Son yılların tanınan uygulamalarından olan TikTok özelliklerine bir yenisini daha kattı. TikTok Creator Marketplace’in bir modülü olan Yetenek Yöneticisi Portalı’nı açıkladı. TikTok Creator Marketplace kullanıcıların tesirli içerikler oluştururken para kazanmasını sağlayan bir portaldı. Artık bu portala yeni bir özellik eklendi.

Bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar artık içerik oluşturucu yetkilendirmesine sahip olacak ve muahede akışını yönetebilmek, yetenekleri ismine kontrat hazırlamak, yaratıcı geri bildirimleri işlemek ve kampanya performansıyla ilgili çeşitli raporları ve ölçümleri incelemek için kullanılacak. İşbirliklerinin daha kolay bir halde gerçekleşmesini sağlayan bu portal ile yalnızca on yahut yüzbinlerce takipçisi olan içerik oluşturucuların değil, birebir vakitte “ünlü seviyesindeki” içerik oluşturucuların da gereksinimlerine hizmet edecek. . Bu yeni özellik sayesinde markalar da 800.000 bin içerik oluşturucu ile ilişki kurabilecek. İşbirlikleri daha kolay bir biçimde tek bir panel üzerinden gerçekleştirilirken tahliller kısmı ile de sponsorluklar daha kolay bir formda tahlil edilebilecek.

TikTok Yetenek Yöneticisi Portalı’nı sabırsızlıkla bekleyen bizlerce kullanıcı var ancak henüz  kullanıcıların kullanımına açılmadı. Ön test için kayıt olmuş birkaç ajans dışında Yetenek Yöneticisi Portalı şu an için şimdi kullanıcılarına ulaşmadı.

Kaynak: İndir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu