TP-Link’ten UB400 mini Bluetooth adaptörü

Bluetooth 4.0 takviyesi olan UB400, tak ve çalıştır özellikli ve Bluetooth takviyesi olmayan bilgisayarları en yeni teknolojili Bluetooth’a kavuşturuyor.

TP-Link’ten UB400 küçük Bluetooth adaptörü

Minik boyutlu bir USB adaptör olan UB400, Bluetooth’un en yeni sürümü olan 4.0 dayanağına sahip. Bu sayede daha süratli ilişki sağlayan eser, tak&çalıştır özellikli. Hiçbir şoför gerektirmeden masaüstü ya da taşınabilir bilgisayarlara takılarak kullanılan eser, Windows 8, 8.1 ve 10 işletim sistemleri ile uyumlu.

Minik ve çok şık tasarımı ile her yere rahat taşınabilen UB400, taşınabilir bilgisayara takılı halde iken dışarıya fazla sarkma yapmıyor. Bu nedenle UB400 takılı halde bilgisayarı her yere götürmek mümkün oluyor; bir risk oluşturmuyor.

10 metreye kadar iletim aralığı olan UB400, bilgisayara çok yakın olmadan da Bluetooth ilişki keyfi sürülmesini sağlıyor. Örneğin Bluetooth kulaklıkla müzik keyfini konutun her yerinde sürdürmek mümkün olabiliyor.

Düşük güç (BLE) teknolojisine sahip Bluetooth 4.0 takviyesi olan eser, geriye dönük olarak Bluetooth 3.0, 2.1, 2.0 ve 1.1 sürümleri ile uyumlu; bu takviyelere sahip aygıtlarla da meselesiz ilişki sağlıyor. UB400’ün Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 8,90 USD olarak açıklandı. 

Başa dön tuşu