Tuğrul Cora, UiPath Türkiye Genel Müdürü olarak atandı

UiPath, Türkiye’de faaliyete geçtiği Ekim 2018’den bu yana 75’ten fazla kurumsal müşteriye ulaştı ve bu sayıya her ay yenilerini ekliyor. UiPath’in dijital dönüşümlerini hızlandırarak randıman ve üretkenliklerini artırdığı müşterileri ortasında Türkiye’nin en büyük bankaları, sigorta şirketleri, üretim, perakende, telekomünikasyon, güç ve hizmet bölümlerinde faaliyet gösteren büyük kuruluşlar ve Türkiye’nin en büyük kamu kurumları yer alıyor.

Tuğrul Cora, UiPath Türkiye Genel Müdürü olarak atandı

Tuğrul Cora, 25 yılı aşkın satış ve üst seviye yöneticilik tecrübesiyle, UiPath’in Türkiye pazarındaki süratli büyümesini sürdürmesi maksadıyla Türkiye’deki gruba liderlik edecek.
UiPath Avrupa Lider Yardımcısı Tansu Yeğen, açıklamasında “Bir yıldan daha kısa bir mühlet içinde, tecrübeli takımımız ile Türkiye’de birçok büyük kurumu Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zekâ teknolojileriyle buluşturduk. Tuğrul Cora’nın başarılı mesleği boyunca teknoloji ve telekomünikasyon bölümünün başkan kurumlarında edinmiş olduğu derin deneyimiyle, UiPath’in ‘Öncelik Otomasyon’ yaklaşımını pazara sunarak, yakaladığımız bu süratli büyümeyi daha da ileriye götüreceğine inanıyor ve kendisine yeni misyonunda muvaffakiyetler diliyorum. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, müşterilerimizin dijital dönüşüm seyahatlerini hızlandırmaya ve hedefledikleri iş sonuçlarını elde etmelerine yardımcı olmaya kararlıyız” dedi.

UiPath Türkiye Genel Müdürü Tuğrul Cora açıklamasında “Geleceğin işyerini tekrar şekillendiren tecrübeli ve uzman bir gruba liderlik edecek olmaktan büyük memnunluk ve heyecan duyuyorum. UiPath’in kurumlara sunduğu Robotik Süreç Otomasyonu ve Yapay Zekâ teknolojileri sayesinde kurumlar, sürat ve verimlilik artışı sağlıyor, kusurları ortadan kaldırıyor, ortaya çıkan ek iş gücü sayesinde çalışanları daha katma pahalı işlere yönlendirerek hem müşteri memnuniyetini hem de çalışan motivasyonunu artırıyor ve bu sayede Dünya ile çok daha faal bir formda rekabet ediyorlar” dedi.

Başa dön tuşu