Türk Telekom’dan ‘Geleceğe Nefes’ seferberliğine destek

Türk Telekom’un her bir çalışanı ismine bağışladığı fidanlar ile Geleceğe Nefes seferberliğinin gelecek jenerasyonların daha yeşil, daha hoş bir Türkiye’ye ulaşma hayalini gerçeğe dönüştürme amacına yanlışsız büyük bir adım atıldı.

Türk Telekom’dan ‘Geleceğe Nefes’ seferberliğine destek

Daha yeşil bir Türkiye için 38.540 fidanı geleceğe nefes olarak miras bırakacaklarını açıklayan Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, “Ülkemizin gelecek kuşaklarına daha yeşil ve daha hoş bir Türkiye bırakma yolunda kıymetli çalışmalarda bulunan Tarım ve Orman Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen Geleceğe Nefes seferberliğine Türk Telekom olarak dayanak vermekten büyük memnunluk duyuyorum.

Türk Telekom olarak; projelerimiz, yatırımlarımız ve Türkiye’yi geleceğe bağlama yolunda gerçekleştirdiğimiz iş birliklerinde büyük aralıklar kat ediyoruz. Tarım ve Orman Bakanlığımız gelecek kuşaklara daha yaşanılabilir, daha yeşil ve daha hoş bir Türkiye bırakma konusunda kıymetli bir adım attı. 180 yıl evvel bu vatanın topraklarından çıkmış bir kurum olarak ülkemizin geleceğine her alanda katkıda bulunmayı temel sorumluluğumuz olarak görüyoruz. Her bir çalışanımızın ismine bağışladığımız 38.540 fidan ile bu cennet vatanı daha da güzelleştirmek için tüm vatandaşlarımızı bu seferberliğe katılmaya davet ediyorum.” diye konuştu.

Tarım ve Orman Bakanlığının “Bugün Fidan Yarın Nefes” mottosuyla başlattığı ve Türkiye’yi Guinness Rekorlar Kitabı’na taşıyacak ‘Geleceğe Nefes’ seferberliği kapsamında, 11 Kasım Pazartesi günü 13 milyonu aşkın fidan Türkiye’nin 81 vilayetinde 2023 noktasında dikilecek. Bu seferberliğe katılmak isteyenler https://gelecegenefes.com/ web sitesindeki formu doldurarak fidan bağışında bulunabilir.

Başa dön tuşu