Ücretsiz CV oluşturabileceğiniz siteler

CV oluşturmak ya da referans mektubu üzere içerikler oluşturmak birden fazla kişi için güç. Lakin fiyatsız CV oluşturabileceğiniz siteler ile CV’nizi hazırlayabilir, birkaç düzenleme ile CV’nizi oluşturabilirsiniz.

İşte fiyatsız CV siteleri

1. http://hloom.com

Hloom, 400’e yakın CV şablonu, 200’e yakın referans mektubu örneğine sahip. Fiyatsız olarak indirerek kullanabileceğiniz tüm içerikler, süratlice CV’nizi hazırlamanızı sağlıyor.

2. The Muse

Tercih edilebilecek bir öteki seçenek The Muse. Sitede şu anda 275 özgeçmiş örneği bulunuyor. Yeni dizaynlarıyla dikkat çeken CV’ler ortasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

3. Resume Genius

12 dakikada CV oluşturabileceğiniz tez eden sitede, farklı şablonlar ortasından seçim yapmanız kâfi. Böylelikle CV’deki yazıları düzenleyebilir, kendi bilgileriniz ile CV’nizi hazır hale getirebilirsiniz.

4. FreeResumes

Sade dizaynlar yerine farklı dizaynlarla CV’sini hazırlamak isteyenler FreeResumes’i tercih edebilir. Farklı tasarım çeşitliliği ile fiyatsız olarak dayanak alabileceğiniz sitede, yeni CV’nizi oluşturmak hayli kolay.

5. http://template.Net

Photoshop ve Office Word için özel şablonların yer aldığı template.net, bu uygulamaları kullananlar için işleri çok daha kolay hale getiriyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu