Western Digital IFA’da yeni ürünlerini tanıtıyor

IFA 2019’da Western Digital, WD_Black oyun eserleri serisi, WD ve SanDisk markalarından en yeni eserlerini sergiliyor.

Western Digital IFA’da yeni eserlerini tanıtıyor

Western Digital’in yeni eserlerini kullanacak tüketiciler ister şiddetli bir oyuncu, ister kıymetli anılarını korumak isteyen bir aile reisi ya da yanlışsız anı yakalamaya çalışan bir fotoğrafçı olsun, eserler, gelişen bilgi depolama gereksinimlerini karşılamak için birinci sınıf güvenilirlik ve performans sağlayacak biçimde tasarlandı. Almanya’nın Berlin kentinde gerçekleşecek IFA iştirakçileri, şirketin yeni ve güçlü tahlillerini birinci elden deneyim etmek için # 17, Stand # 201’deki Western Digital’i ziyaret edebilir.

WD_Black

    • WD_Black oyun eserleri serisi, oyun istasyonlarının depolama sonuna ulaştığında en sevdikleri oyunlardan hangisinden fedakarlık edeceğini seçme zorluğuyla karşı karşıya kalan oyuncular için hazırlandı. Sergilenen beş yeni oyun tahlili ortasında, sanayinin bir SuperSpeed USB (20 Gb / s) orta yüzüne sahip birinci oyun şoförü olan WD_Black P50 Oyun Şoförü SSD bulunuyor. WD_Black P50 Oyun Şoförü SSD’nin bu yılın sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ek olarak, portföyde iki Xbox lisanslı şoför, Xbox One ™ için WD_Black P10 Oyun Şoförü ve Xbox One ™ için WD_Black D10 Oyun Şoförü (bu ayın daha sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor) bulunuyor. Bu iki şoför bir Xbox Game Pass Ultimate**  deneme üyeliği ile birlikte geliyor. WD_Black portföyü, PC ve konsol oyuncularına, oyunların keyfini sürmelerine ve sınırsız oynamalarına imkan veren performans, kapasite ve güvenilirlik sağlıyor.

WD

    • Ödüllü My Passport ™ portatif şoförler serisi, günümüz tüketicisinin gereksinimlerine daha güzel uyacak formda yenilendi. Şimdilik 5TB’a* kadar, en ince form faktörü olan WD, tüketicilere seyahatleri sırasında gittikleri her yerde pahalı fotoğraf, görüntü ve evrakları taşıma ve müdafaa konusunda daha fazla kapasite sunuyor. Yeni My Passport ve Mac için My Passport şoförleri olağanüstü bir yeni renk paletine ve şık bir dizayna sahip. Eser ayrıyeten üç yıllık sonlu bir garantiyle geliyor.

SanDisk

    • Yeni jenerasyon NVMe™ teknolojisine sahip olan şirket, şimdiye kadarki en süratli bellek kartı olan SanDisk Extreme PRO® CFexpress ™ B Tipi B’yi piyasaya sürüyor. Yeni kart, yüksek kaliteli içerik için artan talebe ayak uydurabilmek ismine en ileri teknolojiye gereksinim duyan fotoğrafçılar ve videografçılar

için tasarlandı. Göz kamaştıran suratlarla, mevcut performans kartı formatlarımızın 1 üç katı daha fazla süratle sunan CFexpress kartı ile RAW formatındaki 6K görüntünün 3 dengeli ve süratli bir formda kaydedilmesini sağlayarak iş akışının verimliliğini artırıyor. Kartın bu yıl sonuna gerçek hazır olması planlanıyor. Ayrıyeten, şirket; dünyanın en süratli 1TB* UHS-I SD kartı 2 olan 1TB * SanDisk Extreme PRO SD™ UHS-I bellek kartını da piyasaya sürüyor. Ay sonunda dağıtımı planlanan bu harika yüksek kapasiteli SD kart, 4K UHD video3 ve ardışık seri çekim modu fotoğrafçılığı için ülkü bir eser.

    • Ayrıyeten SanDisk IFA’da dünyanın birinci lokal otomatik yedekleme özelliğine sahip birinci ikisi bir ortada kablosuz şarj aygıtı olan iDpand™ Kablosuz Şarj Aygıtını da sergiliyor. Yeni aygıt, şarj olurken Qi™ özellikli iPhone ve Android™ aygıtlar için tüketicilere mahallî fotoğraf yedeklemesi de sunuyor. Bu aygıt, şarj alışkanlıklarında bir değişiklik yapmadan anıları inançta tutmanın kolay bir yolu olarak gösteriliyor. iPhone’larına süratli bir halde ekstra depolama alanı eklemek ve daha fazla fotoğraf ve görüntüye yer açmak isteyen tüketiciler için, SanDisk de yeni iXpand Flash Drive Go’’yu piyasaya sürüyor. Her iki eser de şu anda belli bölgelerde bulunuyor.

Başa dön tuşu