WhatsApp yeni özelliklerden kullanıcıları haberdar edecek

WhatsApp’a yeni bir özellik geldi. WhatsApp, Masaüstü beta sürümde bulunan özellik ile artık yeni bir özellik kullanıma sunulduğunda kullanıcılara ileti ile bilgilendirme yapılacak.

Dünyanın en tanınan taşınabilir uygulaması WhatsApp’ın üzerinde çalıştığı yeni bir özellik, uygulamanın masaüstü beta sürümünde ortaya çıktı. Aslında bu özellik, birkaç ay evvel iOS ve Android beta sürümlerde geliştirme basamağında da görülmüş fakat sonrasında bir gelişme olmamıştı.

WhatsApp’ın üzerinde çalıştığı yeni bir özellik sayesinde kullanıcılar, WhatsApp’la ile ilgili yeni değişikliklerden anında haberdar olabiliyor.

İşte WhatsApp’ın yeni özelliği

Masaüstü beta sürümünde bulunan özellik bu defa resmi WhatsApp sohbet sayfası olarak karşımıza çıkıyor. Kullanıcılar WhatsApp`tan ileti almayı durdurmak için sessize alma yahut sessizden çıkarma seçeneğini kullanabilecekler.

Özellik Telegram’da nasıl çalışıyor?

Yıllardır hizmet veren resmi Telegram iletileşme hesabı, kullanıcıların Telegram ile ilgili tüm yeniliklerden haberdar olmasını sağlıyor. Platform, görüntü ve fotoğraflarla da içerikleri destekleyerek yeni özelliklerin nasıl kullanılacağını da açıklıyor.

Android için WhatsApp indir

iOS için WhatsApp indir

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu