Xiaomi, Bu Kez de Bir Bavul Duyurdu: İşte Özellikleri

Xiaomi, ürün gamına bir bavul ekledi. MIJIA markası altında piyasaya sürülen ürün, dikkat çekici özelliklerle donatıldı. Çin’de piyasaya sürülen bavulun fiyatı hiç de fena değil.

Çinli teknoloji devi Xiaomi, ürün gamını genişletme noktasında çığır açmış durumda. Şirket bu kez de bir bavul ürettiğini duyurdu. MIJIA markası altında duyurulan bavul, ilginç bir şekilde akıllı değil. Ancak Xiaomi, teknolojiyi bir şekilde bu bavula eklemeyi başardı.

60, 66 ve 71 santimetre olmak üzere üç farklı boyut seçeneği ile satışa sunulan bavul, geniş iç hacmiyle uzun yolculuklarda hayat kurtarıcı olacak gibi görünüyor. Ayrıca bu bavul, 3:7 oranla dizayn edildi. Bunun nedeni, açma kapama işlemlerinin kolaylaştırmaktı. Çıkarılan bölmelere sahip olan bavuldaki ilginç özelliklerden bir tanesi ise bakterileri yüzde 99’a kadar yok edebilen, teknolojik bir kumaştan üretilmiş olması.

Xiaomi’nin bavulu işte böyle görünüyor

Xiaomi bavul

Xiaomi’ye göre çarpmalara karşı ultra dayanıklı plastik malzemeye ev sahipliği yapan bavul, köşelerden alınabilecek darbeler için de ekstra koruma kalkanlarına sahip. Ayrıca bu valizde fermuarın patlamasını engellemek için dayanıklı bir sistem kullanıldı. 

Xiaomi’nin bavulu, an itibarıyla Çinli perakende firmaları aracılığıyla piyasaya sürülmüş durumda. En küçük boyutunun 70 dolar karşılığında satın alınabildiği bavulun en büyük boyutlusunu almak isteyenlerin ise 90 dolar ödemeleri gerekecek.

Xiaomi’nin piyasaya sürdüğü diğer ilginç ürünler:

Xiaomi, Şimdi de Akıllı Görünmez Çamaşır Kurutucu Tanıttı: Karşınızda “Mijia”

Xiaomi, Bu Kez de Akıllı ve Elektrikli Battaniye Duyurdu: Hem Konforlu Hem Güvenli!

Xiaomi’den Günün Tüm Yorgunluğunu Atmanızı Sağlayacak Ayak Bakım ve Masaj Aleti

Xiaomi, Balık Beslemeyi Sosyal Medyada Dolaşmak Kadar Kolay Hale Getiren ‘Akıllı’ Akvaryumunu Duyurdu

Kaynak :
https://www.gizmochina.com/2024/05/31/xiaomi-mijia-large-capacity-suitcase-durable-body-ultra-strong-zipper-launched/

Başa dön tuşu