Xiaomi QiCYCLE – EF1 elektrikli bisiklet Türkiye’de satışa çıktı

Elektrikli bisikletler konusunda öncü firmalardan biri haline gelen Xiaomi, QiCYCLE – EF1 model elektrikli bisikletini Türkiye’de resmi olarak satışa çıkardı.

Xiaomi QiCYCLE – EF1 elektrikli bisiklet Türkiye’de satışa çıktı

208.8 W kapasitesinde lityum-iyon pil paketini bünyesinde barındıran QiCYCLE – EF1 isimli elektrikli bisiklet modelini Xiaomi akıllı bisiklet olarak tanıtıyor. Kent içinde kullanım için hayli kompakt bir dizayna sahip olan elektrikli bisiklet kullanıcılarına 45 km menzil sunuyor. 14,5 kg yüke sahip olan QiCYCLE – EF1 epeyce kolay taşınabiliyor. Taşıdığı pil paketinin doldurulması için 3 saat vakte muhtaçlık duyulan elektrikli bisiklet azamî 20 km/s sürate ulaşabiliyor.

Farklı sürüş modlarının yer aldığı elektrikli bisiklet modeli elektrik motoru sayesinde kullanıcılara pedal dayanağı sağlayabiliyor. Bu sayede kullanıcılar yokuşları zorlanmadan geçebiliyor.  250W güç üretebilen QiCYCLE – EF1 isimli elektrikli bisiklet 7,3 nm tork pahasını kullanıcılara sunuyor. Kolay katlanma sistemine sahip olan bisiklette 16 inç jantlar yer alıyor. Hayli küçük bir yapıya sahip olan elektrikli bisiklet modelinin gidonunda yer alan bir ekran sayesinde kullanıcılar menzil ve sürat bilgilerini görebiliyor.

Xiaomi QiCYCLE – EF1 elektrikli bisikletin fiyatı ne kadar?

Özellikle Türkiye’de açtığı mağazaları ile ürettiği yeni telefon modellerini ülkemizde satışa çıkaran Xiaomi, yurt dışında satışını gerçekleştirdiği elektrikli bisiklet modellerini de artık Türkiye’de satışa çıkaracak üzere görünüyor. Bunun birinci örneği olan ve Xiaomi mağazalarında yerini alan Xiaomi QiCYCLE – EF1 elektrikli bisiklet modelinin açıklanan satış fiyatı 7.999 TL olarak karşımıza çıkıyor.

Başa dön tuşu