Yatak Odası Takımlarında 2022 Yılı Trendleri Nelerdir?

Kişisel sığınma noktası, kimi zaman hüzünlü kimi zaman mutlu anıların şahidi, düşüncelerin, hayallerin sonsuzlara ulaştığı tek yer yatak odalarıdır. Yatak odası denildiğinde görevinin sadece uyku uyumak olarak gözükse de aslında hiçte öyle değil. Yatak odası, kişilerin kendilerini en doğal hissettikleri yerdir. Dolayısıyla burada yapılan her değişiklik kişilerin doyuma ulaşmasını sağlar.

Yatak odası takımları 2022 yılına kadar çok renkliyken pandeminin hayatın birçok noktasında kuralları değiştirdiği gibi burada da etkisini gösterdi. Pandemiyle birlikte insanlar evlere çekildi, çalışma şartları evden sağlanmaya başladı. Bu durum insanların daha fazla evde, oda da, yatakta çalışmasına neden oldu.

Yatak odaları artık sadece uyuma alanı olarak değil, aynı zamanda bir çalışma odası, bir boşluk alan yaratıp spor ve ya meditasyon yapma odası, aktif dinlenme yeri, enerji depolama yeri olarak hayatımızda önemli bir yer tutmuştur.

Pandemi sonrası en büyük değişiklik: Renkler

Covid-19 sonrası evden çalışmaya geçilmesiyle birlikte insanlar işlerini odalarına taşıdılar. Daha fazla oda da çalışabilmek, daha fazla verim alabilmek her zaman istenilen motivasyon oldu. Bunun için yatak odalarında dönüşüm renklerle başladı. Genellikle her rengin kullanıldığı yatak odalarında 2022 yılında tercih yeşil ve tonlarına kaydı. Yeşilin huzur ve dinginliği çağrıştırması, yoğun çalışma temposunu göz ardı ettiriyor.

2022 yılında göreceğimiz en çok renkten diğeri de beyaz olacak. Zamansız olan ve popülerliği asla geçmeyecek olan beyaz rengi ile birlikte ergonomik bir yatak odası takımları planı yapılıyor.  

Sade, göz yormayan ama kendi alanınızı ferah tutacak en güzel model önerilerinden birini Çelikbey Mobilya size öneriyor. Alfa modeli, yatak odası takımları arasında 2022 yılının en gözde modellerden biri olduğunu dile getiriyor.

Alfa yatak odası takımı modelinin özellikleri neler?

Çelikbey mobilya’da yer alan Alfa yatak odası takımı, bazalı karyola, çok raflı dolap içi ve ledli askılılara sahip olarak fazla eşya sıkıntısından sizi kurtaracak bir takımdır.

Takım içindeki modüller; Gardrop, Bazalı karyola, Şifonyer ve aynası,2 adet komidin, Metal ayaklı Duvara monte şifonyer aynalı, Mdf masif malzeme, Lake kaplama, Çok raflı dolap içi, Ledli askılıklar, Beyaz renk, Modern tasarım ile 158 kişi tarafından en beğenilen yatak odası takımı olmuştur.

Ahşap yatak odası takımı trendi 2022’de devam ediyor

Ahşap gruplara ilgi 2022 yılında da devam ediyor. Pandemi sonrasında da yatak odalarında değişiklik yapmak isteyenler ahşap yatak odası takımlarını tercih ediyor. Çelikbey Mobilyanın satışa sunduğu Milano Modern Ahşap Yatak Odası Takımı bu trendi en çok destekleyecek modeldir.

Milano Modern Ahşap yatak odası takımı modelinin özellikleri neler?

Takım içindeki modüller,6 kapılı dolap, Karyola set, Şifonyer ve ayna, Komodin x2, Modülleri tekil olarak satın alabilirsiniz, Baza opsiyoneldir satın alabilirsiniz, Mdf ve suntalam malzemeden üretilmektedir, Aynalı tabla, Kapitoneli ithal kumaş başucu, Duvara monte şifonyer aynalı, Çok raflı dolap içi, 6 kapılı dolap, Metal kulp, Beyaz renk, Modern tasarım özellikleri ile odanızın çehresini değiştirecek ve oda da daha fazla zaman harcamak isteyeceksiniz.  344 kişinin beğenisini alan bu model ahşap yatak odası takımı, ahşap mobilya severler için referans niteliğindedir.

Mobilya trend takımlarına nasıl bakılır?

Yatak odası takımlarında olduğu gibi en trend mobilya trendlerine Çelikbey Mobilya’dan bakabilirsiniz. Çok geniş ürün seçeneklerine sahip Çelikbey Mobilya, Türkiye’nin en kapsamlı mobilya sitesidir. Mobilya sektöründeki yılların deneyimi ve birikimi sayesinde en trend mobilya ürünlerini, müşterileriyle buluşturur.

Sitede yer alan yatak odası takımları, köşe takımı modelleri, koltuk takımı modelleri 2022 yılının en trendlerini yansıtır. Bununla birlikte tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ile teslimat yapan Çelikbey Mobilya, evinize en şık mobilyaları sunmak için her zaman en iyi hizmeti garanti etmektedir.

Başa dön tuşu