YouTube Music Türkiye’de

Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan lakin Türkiye’de etkin olmayan YouTube Music resmi olarak kullanıma sunuldu. YouTube Music kapsamında yepyeni albümler, single’lar, remikslerle birlikte canlı performanslar ve cover’lar üzere sırf YouTube’da bulunabilecek içerikler yer alacak. 

YouTube Music Türkiye’de

Binlerce müzik kesimini YouTube Music kapsamında dinlenebiliyor. Ayrıca Türkiye’den ve dünyadan hit görüntüler Hotlist sayfasında yer alacak. Ayrıyeten YouTube Music Premium’a üye olarak internet olmadığı ortamlarda da çevrimdışı olarak müzik dinlenebilecek. 

Müzikseverler yeni YouTube Music’in reklam dayanaklı sürümünün keyfini fiyatsız olarak sürerken, bir yandan da ayda 13,99 TL’ye abonelikle art planda dinleme, indirme ve reklamsız dinleme imkanı sağlayan YouTube Music Premium da kullanılama sunuluyor. Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıran müzikseverler YouTube Music Premium’u üç ay müddetle fiyatsız olarak deneyebiliyor.

YouTube Premium da bugün kullanıma sunuluyor

Bugünden itibaren dilerseniz üyelerine YouTube Music Premium’un avantajlarının yanı sıra tüm YouTube üzerinde reklamsız, art planda ve indirerek izleme imkanı sunan YouTube Premium’a geçiş yapabilirsiniz. YouTube Premium’un abonelik fiyatı ayda 16,99 TL. Kaydını 29 Temmuz’a kadar kadar yaptıranlar YouTube Premium’u üç ay mühletle fiyatsız olarak deneyebiliyor.

YouTube Music’i çabucak yüklemek için:

Play Store

App Store

Başa dön tuşu