29 İngiliz Kanalından Deprem Bölgesine Yardım Çağrısı

Birleşik Krallık’ın televizyon tarihinde bir ilke imza atılacak ve 29 kanal, deprem bölgesine yardım için aynı anda 90 saniyelik bir içerik yayınlayacak. İçerik, son James Bond olan Daniel Craig tarafından seslendiriliyor.

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6’lık depremin ardından uluslararası alanda bölgeye yardımlar sürüyor. Suriye ve Türkiye’de yüksek sayıda can kaybına yol açan depremler için Birleşik Krallık merkezli kanallar, bu gece TSİ 00.55’te ortak yayın yapacak.

Channel 4, ITV, UKTV, Channel 5, Sky, STV, Warner Bros. Discovery ve Ocean Outdoor bünyesindeki 29 kanal, aynı anda 90 saniyelik yardım çağrısı yayınlayacak. Yayın, Londra, Liverpool, Birmingham ve Manchester şehirlerindeki büyük ekranlara da yansıtılacak. Ayrıca bu ortaklık, Birleşik Krallık tarihinde de bir ilk olacak.

90 saniyelik çağrıyı James Bond’un yıldızı Daniel Craig seslendiriyor:

Deprem bölgesine yardım çağrısı içeren içerikte seslendirmeyi Daniel Craig yapacak. İçerik, 9 Şubat’ta ITN bünyesindeki kanallarda yayımlanan filmin kısaltılmış versiyonu olacak. Deprem sonrasında bölgedeki görüntüler verilecek, ölüm sayısından bahsedilecek ve izleyenlere bağış yolları aktarılacak.

Kızılay Başkanından “Çadır Yok” Tartışmalarına Sert Çıkış: AFAD Çadırlarını da Biz Verdik

Kaynak :
https://deadline.com/2023/02/daniel-craig-turkey-syria-earthquake-appeal-29-channels-channel-4-1235269754/

Başa dön tuşu