3D yazıcıda basılabilen slider: Edelkrone Skater 3D

Video üretenlerin kullandığı ve yumuşak kaydırma hareketlerinin yapılabilmesini sağlayan slider eserleri konusunda çalışmaları bulunan Türk markası Edelkrone, 3D yazıcıda basılabilen yeni eseri Skader 3D‘yi tanıttı.

3D yazıcıda basılabilen slider: Edelkrone Skater 3D

Daha evvel FlexTilt Head 3D isimli tripod başını yeniden 3D yazıcıdan basılacak biçimde kullanıma sunan Edelkrone‘un ikinci eseri olan Skater 3D isminde de anlaşılacağı üzere manuel olarak kullanılabilen bir slider. Üzerine takılacak bir tripod başı ile bir arada manuel olarak kullanılabilen sliderın modülleri 3D yazıcıdan basılabiliyor. Esere sahip olmak isteyenler Skater 3D‘nin yazıcı evraklarını Edelkrone‘un Ortak ismini verdiği platform üzerinden fiyatsız olarak indirebiliyorlar. Modüller basıldıktan sonra ayrıyeten satılan kimi vida ve plastik kesimlerle montajı yapılan eser kolay bir biçimde kullanıma hazır hale geliyor.

Ürünle ilgili bilgiyi Edelkrone internet sitesinden alabilir ve ilgili evrakları tekrar birebir site üzerinden indirebilirsiniz. Haber hazırlandığı tarihte Skater 3D‘nin satın alınması gereken vida ve gibisi modüllerinin fiyatı şimdi muhakkak olmamıştı.

Başa dön tuşu