Algoritma, 31 Ocak 2023 için SHIB fiyatını belirliyor!

Meme kripto para ünitesi Shiba Inu ( SHIB ), 2022’yi 2021 boğa koşusunun kazanımlarını tekrarlayamayarak bitirdi. Genel olarak, varlık, FTX borsasının çökmesi üzere olaylar yatırımcı inancını etkilediğinden, kripto dalı erimesinden etkilendi.

Algoritma, 31 Ocak 2023 için SHIB fiyatını belirliyor!

Bununla birlikte, PrecePredictions’daki makine tahsili algoritması, SHIB’nin düşüş eğilimini Ocak 2023’e kadar uzatacağını öngörüyor. Öngörüye nazaran, merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı muhtemelen 0,000008036 dolardan süreç görecek. Kestirim, SHIB’in yayınlandığı tarihteki fiyatından yaklaşık %1’lik bir düşüşü temsil ediyor.

Tahmin, başkaları ortasında hareketli ortalama (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), rölâtif güç endeksi (RSI) ve Bollinger Bantları (BB) üzere teknik göstergeleri hesaba katar.

Shiba Inu 30 günlük fiyat kestirimi. Kaynak: Fiyat Tahminleri

SHIB için kasvetli bir geleceği vurgulayan PricePredictions varsayımı ile CoinMarketCap kripto topluluğu, tokenin geleceği konusunda optimist. Topluluğa nazaran, SHIB muhtemelen 31 Ocak 2023’te ortalama 0,00001102 $ fiyatla süreç görecek.

Shiba Inu fiyat analizi

Basın vaktinde Shiba Inu, yatay süreç modelini genişletmek için son 24 saatte yaklaşık %1,6 artışla 0,0000082 $’dan süreç görüyordu.

Shiba Inu bir günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

SHIB temelleri

Shiba Inu’nun performansı büyük ölçüde genel kripto dalı fiyat hareketinin nasıl sonuçlanacağına bağlıdır. Tıpkı vakitte varlık, SHIB’nin yararını uygunlaştırmayı amaçlayan hızlanan yanma oranı üzere artan ağ aktifliğine bağlı olacaktır.

Belirgin bir formda, SHIB’nin fiyatı, token toparlanamamasına karşın popülerliğini korusa da, ağ aktifliğinin tesirini tekrarlamakta başarısız oldu. Bu çizgide Shiba Inu, Binance kripto borsasında 2022 yılı için en çok izlenen birinci üç kripto ortasında yer aldı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu