Algoritması, 31 Ocak 2023 için Dogecoin (DOGE) fiyatını belirliyor!

Meme kripto para ünitesi Dogecoin ( DOGE ), 2023’ün birinci günlerinde yükseliş eğilimi belirtileri gösterdi. Fakat varlık, FTX kripto borsasının çöküşü ve genel piyasa gerilemesi üzere faktörlerin tesirini hâlâ hissediyor.

Algoritması, 31 Ocak 2023 için Dogecoin (DOGE) fiyatını belirliyor!

Hem boğaların hem de ayıların kripto paranın fiyatını her iki tarafta de itecek kıymetli bir gücü olmadığı için yatırımcılar, DOGE’nin 2023’ün birinci ayındaki müteakip fiyat gidişatına odaklanıyor ve varlığın Ocak performansı muhtemelen yılın geri kalanında ne bekleyeceğinizi belirleyecek.

Daha evvelki bir Finbold raporunda Dogecoin’in Ocak 2023’te izlenmesi gereken en düzgün beş göğüs kripto para ünitesi ortasında yer aldığını belirtmekte yarar var.

Bu doğrultuda, kripto izleme platformu PricePredictions 30 günlük iddiasındaki makine tahsili algoritmaları, Dogecoin’in 31 Ocak 2023’te DOGE’nin yayınlanma anındaki bedelinden yaklaşık %1,7’lik bir düzeltmeyle 0,071286 $’dan süreç göreceğini gösteriyor.

Fiyat kestirimi, oburlarının yanı sıra hareketli ortalamalar (MA), nispî güç endeksi (RSI), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD) ve Bollinger Bantları (BB) üzere teknik göstergelere dayanmaktadır.

Dogecoin 30 günlük fiyat varsayımı. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Dogecoin fiyat analizi

Mevcut durumda Dogecoin, konsolidasyon etabını uzatarak günlük %0,1’den az çıkarla 0,0725 $’dan süreç görüyor.

Dogecoin yedi günlük fiyat iddiası. Kaynak: Finbold

Şu anda, Dogecoin 0,0729 $’da bir dirençle karşı karşıya ve fiyat durumun üzerine çıkarsa, varlık muhtemelen 0,073 $ işaretine hakikat yükseliş trendine girecek.

Dogecoin temeli

Özellikle, daha evvel Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından (NASDAQ: TWTR ) yararlanan varlık, toplumsal medya platformunda bir ödeme seçeneği olarak entegre edilen tokenin birinci spekülasyonu gerçekleşirse toparlanabilir.

Ayrıca DOGE, düşük fiyatların ortasında varlığı biriktiren yüksek net kıymetli cüzdanlarla balina aktivitesinde artış kaydetti.

Aynı vakitte Dogecoin, dijital varlığın 2022’de %54 düşüşle piyasa pahasına nazaran birinci on kripto para ünitesi ortasında en güzel ikinci performans gösterdiği 2022’nin performansını muhtemelen geliştirecek.

Başka yerlerde, topluluk başkalarının yanı sıra Libdogecoin , Dogecoin Standard ve GigaWallet üzere yeni eserlere odaklandığından, Dogecoin yükseliş eğilimi gösterebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu