Alper Gezeravcı Trafik Kazası Geçirdi

Türkiye’nin ilk astronotu olarak tarihe geçen Alper Gezeravcı, bugün erken saatlerde bir trafik kazasına karışmıştı. Yaşanan olayda Gezeravcı’nın hafif yaralandığı öğrenilmişti. Gezeravcı’nın taburcu edildiği duyuruldu.

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’nin ilk astronotu olması sebebi ile sık sık karşımıza çıkan Alper Gezeravcı, bu kez bambaşka bir konu ile gündemde. Edinilen bilgiye göre Alper Gezeravcı ile beraberindeki iki kişi, bugün bir trafik kazasına karıştılar. TEM Otoyolu’nda gerçekleşen kazada Gezeravcı’nın içinde bulunduğu otomobil, bir otobüs ile çarpıştı.

Neyse ki yaşanan olayda kimseye bir şey olmadı. Edinilen bilgilere göre Alper Gezeravcı ve beraberindekiler, bu trafik kazasını hafif yaralı atlattılar. Sağlık ekiplerinin olay yerine gönderildiği ve ilk müdahalenin de yapıldığı, Alper Gezeravcı’nın hastaneye sevk edildiği öğrenildi.

Aracın son hâli böyle görüntülendi:

Alper Gezeravcı trafik kazası geçirdi

Yukarıdaki fotoğrafta da görebileceğiniz üzere araçta ciddi hasar var. Ancak çarpmanın arkadan gerçekleşmiş olması, Alper Gezeravcı ile beraberindekilerin bu trafik kazasını ucuz atlatmalarını sağlamış.

GÜNCELLEME: Gezeravcı taburcu edildi

Hafif yaralanarak hastaneye kaldırılan Gezeravcı’nın beraberindeki iki kişiyle birlikte taburcu edildiği bildirildi. Gezeravcı ve kazayı yaşayanlara geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

 

Türkiye, Alper Gezeravcı’yı Uzaya Göndermek İçin İsveç’ten 16,5 Milyon Dolar Daha Fazla Para Vermiş Olabilir mi?

 

Başa dön tuşu