Atiye dizisinden ilk fragman geldi

Genç ve hoş ressam Atiye’nin geçmişten günümüze uzanan mistik seyahatinin bir modülü olun. Netflix, başrollerini Beren Saat ve Mehmet Günsür’ün paylaştığı, takımında Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya’nın da yer aldığı heyecanla beklenen Atiye’nin birinci imajlarını ve teaser fragmanı yayınladı.

Atiye dizisinden birinci fragman geldi

27 Aralık’ta tüm dünya ile ayna anda Türkiye’de de yayınlanacak olan dizi yalnızca Netflix platformunda izlenebilecek. İşte dizinin birinci kısa fragmanı:

Atiye’nin konusu

Genç ve hoş bir ressam olan Atiye, ailesi ve sevgilisi Ozan ile İstanbul’da sade ve keyifli bir hayat sürmektedir, ta ki dünyanın en eski tapınağı Göbeklitepe’de yapılan bir keşifle hayatı değişene kadar. Bölgedeki hafriyat çalışmalarını yürüten arkeolog Erhan, Atiye ile Göbeklitepe ortasındaki mistik alakayı gözler önüne seren bir sembol keşfeder. Atiye ona değişik bir kapı açan bu gizemli olayın peşine düşerek antik tapınakta geçmişini aramaya karar verir. Bu gizem perdesi aralandıkça Atiye’nin karşısına çıkan olaylar ona geçmişle geleceği, gerçek ile manevî ortasındaki her şeyi sorgulatacaktır.

Başa dön tuşu