Bill Gates Hangi Telefonu Kullanıyor?

 Microsoft’un kurucu ortağı ve dünyanın en varlıklı insanlarından olan Bill Gates’in hangi telefonu kullandığını herkes merak etmiştir. Yakın vakitte yaptığı açıklama ile bu ortaya çıktı. Bill Gates daha evvel yaptığı bir açıklamada iPhone kullanmaktan pek hoşlanmadığını belirtmişti artık kullandığı telefon kullanıcılar tarafından merak ediliyordu

Bill Gates Güney Koreli büyük teknoloji şirketi Samsung’un şimdiki lideri Lee Jae-Yong’un tarafından yakın vakitte yaptığı ziyaretinde armağan olarak bir Galaxy Z Fold 4 aldığını söyledi. Geçtiğimiz yılda Samsung’un katlanabilir modeli GalaxyZ Fold 3’ü kullanan Bill Gates şimdiki tercihini de Samsung’dan yana yaptı. Microsoft’un katlanabilir telefon modelleri için geliştirdiği yazılımlar ile Bill Gates’in neden katlanabilir model tercih ettiğini de ortaya koyuyor ayrıyeten Bill Gates Galaxy Z Fold’un tablete gerek kalmadan kaliteli ve büyük bir ekrana sahip olduğunu ve süratli çalıştığını da söz etti.

Bill Gates’in Microsoft’unda katlanabilir telefonu olan Surface Duo yerine neden Samsung bir telefon tercih ettiği insanlarda Surface Duo gereğince düzgün değil mi sorusunu akla getirebiliyor lakin Bill Gates’in Samsung’a olan yakınlığı yalnızca beğeni ile kalmıyor ayrıyeten iki büyük şirket Microsoft ve Samsung ortasında yapılan muahedeler da mevcut. Samsung’un telefonlarında Microsoft uygulamalarından Outlook ve öbür uygulamalarına nazaran optimize edilmesi de bunun bir örneği olabilir.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu