BONK, 8 günde 100 milyon dolarlık piyasa değeri kaybetti! Heyecan bitti mi?

Önemli ölçüde sermaye girişi kaydettikten sonra, mem kripto para ünitesi Bonk (BONK), tokenin birinci yutturmacasının solmaya başlamasıyla birlikte satış baskısı altında.

BONK, 8 günde 100 milyon dolarlık piyasa pahası kaybetti! Heyecan bitti mi?

Şu anda Bonk, sekiz gün içinde yaklaşık 112,25 milyon dolarlık bir ziyanı temsil eden 38,69 milyon dolarlık bir piyasa kıymetini denetim ediyor. CoinGecko datalarına nazaran, Shiba Inu’yu ( SHIB ) taklit etmeye çalışan token, 5 Ocak’ta 150.94 milyon dolarlık bir piyasa pahasına sahipti.

BONK sekiz günlük piyasa kıymeti tablosu. Kaynak: CoinGecko

Sonuç olarak, satış baskısı BONK’un kıymetini etkiledi ve token ticareti günlük %15’in üzerinde bir düşüşü temsil ederek, basına nazaran 0.00000089$’dan süreç gördü. Haftalık grafikte BONK yaklaşık %100 düştü.

BONK yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinGecko

13 Ocak sonrası kripto piyasasındaki yükseliş ile birlikte, BONK şimdiki fiyatı +20.60% artış ile 0.0000011 dolar düzeyinden süreç görmekte.

BONK ivme kaybetti

Bonk, birçok kıçın yeşile döndüğü genel kripto piyasası momentumunun bilakis düşüyor. Dalma, topluluğun BONK’un yararını artırmak için yakma düzenekleri üzere tedbirler almasına karşın geldi. Bu nedenle, BONK satışının birinci yatırımcıların kâr elde etmesinden kaynaklandığı varsayılabilir.

Gerçekten de BONK, token Solana ( SOL ) geliştiricilerine ve misli olmayan token ( NFT ) topluluklarına havadan atıldıktan sonra piyasanın geri kalanından bir fiyat artışı kaydetti. Token’ı benimseyen geliştiricilerle birlikte Solana, haftalarca süren düzeltmeden sonra bir fiyat artışı kaydetmekten de faydalandı.

Genel olarak, Bonk belirteçleri, Solana ekosisteminden dayanak alırken %3.000’e kadar yarar sağlayarak istikrarlı bir artış kaydetti. Ralli, evvelki bir Finbold raporunda Ocak 2023 için izlenecek en yeterli mem kripto para üniteleri ortasında BONK’un yer aldığını gördü . Örneğin, birkaç Solana projesi, listelenen NFT’leri alıp satmak için Bonk’u entegre etti.

BONK’un yararını geliştirmek

Ayrıca Solana takımı, milyonlarca Bonk tokeninin yakıldığını ortaya çıkardı ve tokenin yakında çıkacak olan Solana akıllı telefon sürümünde hayati bir rol oynayacağı kestirim ediliyor.

Özellikle Solana Mobile, her Solana Saga telefon ön siparişi için beş milyon Bonk jetonunun yakılacağını duyurdu. Tekrar satın alınan Solana Saga akıllı telefonun cüzdanlarında yaklaşık beş milyon BONK airdrop olması bekleniyor.

Şu anda, BONK’un fiyat düşüşünü durdurma yeteneği, tokenin şimdi piyasada yer almadığı düşünülürse şiddetli olmaya devam ediyor. SHIB’i taklit etmeye çalışsa da Bonk’un kıymeti, yüksek volatilite ile karakterize edilen göğüs paralarıyla birebir yörüngeyi izliyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu