Guerrilla, Horizon evreninde olan en çok oyunculu bir oyun olduğunu doğruladı

Guerrilla, Horizon Forbidden West’in kıyamet sonrası dünyasında savaşmaya devam edecek, lakin Guerrilla Games birebir kozmosta geçen bir çevrim içi çok oyunculu tecrübe seti üzerinde de çalışıyor. Şu an itibariyle, rastgele bir resmi onay olmaksızın sadece birtakım ipuçlarına ve varsayımlara sahibiz, fakat stüdyo bunu halka açıklamak için elinden geleni yaptı.

“Aloy için epik solo maceralar yaratmaya devam ediyoruz. Ancak dahası var. Yeni bir şirket içi takım, Horizon cihanında başka bir Çevrimiçi Proje seti geliştiriyor. Yeni bir karakter takımına ve eşsiz stilize bir görünüme sahip olan arkadaşlar, Horizon’un görkemli yırtıcı tabiatını birlikte keşfedebilecekler,” dedi stüdyo duyuru/iş teklifinde.

Guerrilla Games, stüdyolarında hem tek oyunculu oyunlara odaklanan takımda hem de Çevrim içi Proje üzerinde çalışan yeni grupta çok çeşitli yeni durumlar açtı. Ayrıyeten dış projeler için sahip oldukları boş yerleri de ortaya çıkardılar. Kasım 2021’de öbür bir iş teklifinde, “hizmet olarak oyunlar” eserleri konusunda tecrübeli bireyler aradıkları bu projenin varlığından bahsedilmişti.

Horizon Forbidden West 40 FPS takviyesi alıyor

Sıradaki Horizon oyunları neler?

Sıradaki Horizon Forbidden West, Aloy’un dünyasındaki maceralarını genişletti. Geçtiğimiz Şubat ayında piyasaya sürülen oyun, The Game Awards 2022’de Yılın Oyunu adaylarından biri olmayı bile başardı. evvelce Los Angeles’tı. 19 Nisan’da PS5’e özel olarak çıkıyor.

PlayStation VR2 ayrıyeten sıfırdan bir Sanal Gerçeklik oyunu olarak geliştirilen bir proje olan Horizon Call of the Mountain ile birlikte çıkıyor. Lakin Aloy ana karakter olmayacak, lakin Gerilla, yeni kahramanın seyahatlerinin bir noktasında onunla buluşacağına kelam verdi. Hem VR kulaklığı hem de VR oyunu 22 Şubat 2023’te piyasaya çıkıyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu