Hive Social’a kullanıcılardan büyük ilgi

Hive Social, kullanıcı sayılarında kıymetli bir artış gördü. Çok fazla ilgi uyandıran platform, Twitter alternatifi olarak öne çıkıyor.

Twitter’da son periyotta yaşanan gelişmeler sonucunda kullanıcılar öteki toplumsal medya platformlarına yöneliyor. Bu platformlardan biri olan Hive Social kullanıcı sayısına nazaran başı çekiyor. Son vakitlerde birçok kişi kullanıyor.

Hive Social kullanıcı sayısı dikkat çekiyor

Elon Musk’ın Twitter idaresine geçişi uzun müddettir tartışılıyor. Satın almanın akabinde birçok çalışan işten çıkarıldı. Birtakım çalışanlar emekli oldu. Platformun kapanması pek muhtemel olmasa da Musk’ın kimi kararları kullanıcıları alternatif toplumsal medya platformlarına bakmaya sevk etti.

Twitter üzere uygulamaların kullanıcılar tarafından kullanılması, birtakım platformlardaki kullanıcı sayısını değerli ölçüde artırmıştır. Bunların ortasında Hive Social da var. Toplumsal medya hizmeti 1 milyon kullanıcıya ulaştı ve süratle büyümeye devam ediyor.

Mastodon, bugünlerde dünyadaki en tanınan platformlardan biri olsa da Hive Social’ın kullanımı Mastodon’dan çok daha kolay. Artık birçok kişi Twitter’da Hive toplumsal profillerini paylaşıyor ve Hive’a katıldığını söylüyor.

Hive Social ne?

Hive Social, üniversite öğrencileri tarafından geliştirildi ve 2019 yılında yayınlandı. Ortaya çıkan bilgilere nazaran son vakitlerin en tanınan toplumsal medya platformlarından biri olan Hive Social artık iki kişi tarafından yönetiliyor.

Android için Hive Social indir

iOS için Hive Social indir

Peki siz Hive Social’ı indirdiniz mi? Şayet indirdiyseniz uygulama hakkında ne düşündüğünüzü aşağıda yer alan yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu