Huawei Kadıköy Servis Merkezi 19 Ekim’de açılıyor

Kadıköy’de açılışa hazırlanan Huawei Kadıköy Teknik Servisi 19 Ekim itibariyle eser satışına, 21 Ekim itibariyle Huawei kullanıcılarına hizmet vermeye başlayacak.

Huawei Kadıköy Servis Merkezi 19 Ekim’de açılıyor

Her vakit tüketicinin yanında olan Huawei, teknik servisinde yaptığı indirimler ile kullanıcı dostu olmaya devam ediyor.

Huawei kullanıcılarının teknik servis hizmetlerinden daha rahat ve süratle yararlanabilmeleri için Huawei, İstanbul Anadolu yakasında teknik servis ağını geliştiriyor. İstanbul Kadıköy’ün en kıymetli caddelerinden olan Söğütlüçeşme Caddesi 25 numarada açılışa hazırlanan üç katlı Huawei Kadıköy Teknik Servis Merkezi, 21 Ekim Cumartesi gününden itibaren hizmete başlayacak. Huawei Kadıköy Servis Merkezi’nde birebir vakitte 19 Ekim itibariyle eser satışına da başlanacak.

Açılış günü ve haftasonunda Y9 Prime 2019 model telefonlar 100 TL, P30 lite ve P30 Pro model telefonlar ise 500 TL indirim avantajları ile tüketicilere sunulacak.

Her ayın son Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri gerçekleştirilen Huawei Servis Günleri, Kadıköy Servis Merkezi’nde de geçerli olacak. Her türlü telefon tamirinde 100 TL’ye varan indirimler Huawei sahiplerini bekliyor. Şayet bu günler tatil ise yahut servisler kapalı ise gelecek birinci gün aktivite devam ediyor.

Huawei Servis Günleri, ayda bir defa teknik servise kendisi gelip aygıtı elden teslim eden kullanıcılar için geçerli oluyor. Kullanıcılar model fark etmeksizin telefonlarını direkt Huawei teknik servisine getirdiklerinde, sırf 1 saat içinde sorun giderilip telefon kendilerine teslim ediliyor.

Başa dön tuşu