Versa 4, Sense 2 ve Inspire 3 Türkiye’de satışa çıkıyor

Fitbit’in yeni eserleri Versa 4, Sense 2 ve Fitbit Inspire 3 Türkiye’de satışa çıkıyor. İşte yeni modellerin Türkiye sürecinden birinci ayrıntılar.

Türkiye’de Bilkom aracılığı ile Türkiye pazarına giriş yapan Fitbit eser gamına yenileri ekleniyor. Fitbit tarafından tanıtımı yapılan en son modeller ortasında bulunan Versa 4, Sense 2 ve Fitbit Inspire 3 Türkiye özel fiyatları ile satışta olacak. Fitbit OS ile desteklenen aygıtlarda kolay orta yüz ile daha âlâ ve yeni bir tecrübe vaat ediliyor.

Sense 2 özellikleri

Sense 2, kullanıcıların cEDA beden sensörleri ile takibini yapıyor. Gerilim düzeyi ölçme, kalp takibi ve beden ısısı üzere pek çok farklı takibin yapılabildiği Sense 2 böylelikle sıhhat konusunda da değerli bir vazife üstleniyor. SpO2 ile fark yaratan aygıt, 10 güne kadar kullanım sunuyor. 10 dakikalık şarj ise aygıtın yüzde 75 oranında şarj olmasını sağlıyor. Fitbit Sense 2 Türkiye fiyatı ise 6.499 TL.

Versa 4 özellikleri

Satışa çıkacak başka eser Versa 4 ise atletler için geliştirilmiş bir model. HIIT, yük kaldırma, CrossFit üzere farklı spor modunun desteklendiği aygıtta 40’tan fazla spor modu var. GPS takviyesinin olmasıyla sportif faaliyetlerin ve antrenmanların takip edilebileceği aygıtta Fitbit Premium takviyesi mevcut. Bu sayede çok daha gelişmiş özellikler ve yenilikler kullanılabilir. Gerilim, kalp, uyku ve beden ısısı takibi bulunan aygıtta tam batarya 6 gün takviye sunuyor. 10 dakikalık şarj mühleti ise yüzde 75 oranında şarj oranı sağlıyor. Fitbit Versa 4 Türkiye satış fiyatı ise 4.999 TL.

Inspire 3 özellikleri

Satışa çıkacak son model ise giriş segmentinde olan Fitbit Inspire 3. Akıllı bileklik ince tasarımı ile kullanımı kolay hale getiriyor. Tek batarya ile 10 günlük kullanım sunabilen modelde kalp atış suratı, uyku, gerilim üzere pek çok takip dayanağı var. Türkiye satış fiyatı ise 2.199 TL.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu