Huawei P30 Pro, Avrupa’da ‘En İyi Akıllı Telefon’ ödülünü aldı

EISA, Huawei P30 Pro’nun düşük ışıkta fotoğraflama yeteneklerini “Şu anda bir akıllı telefondan alabileceğiniz en düzgün performans” olarak nitelendirdi. Ayrıyeten ultra geniş lens, portre modu ve periskopik 5x telefoto lensi için rakiplerinin önüne geçtiği yorumu yapıldı.

Huawei Tüketici Elektroniği Lider Yardımcısı Li Changzhu, ödül hakkında yaptığı açıklamada, “EISA’dan öteki bir ödül daha aldığımız için onur duyuyoruz. Huawei her yeni aygıtında, akıllı telefon kamera yeteneklerinin hudutlarını en son teknolojilerle zorlayarak tüketicilere yeni ve geliştirilmiş akıllı telefon fotoğrafçılığı tecrübesi sunmaya devam edecektir” tabirlerine yer verdi.

Huawei, P30 Pro ile ikinci kere EISA’nın “En Uygun Akıllı Telefon” mükafatını kazandı

Amiral gemisi olan Leica Dörtlü Kamera Sistemi, çok istikametli 40MP HUAWEI SuperSpectrum Sensörü ve 20MP ultra geniş kamerayla birlikte, optik stabilizasyona sahip SuperZoom lensinin de yardımıyla bir akıllı telefonda daha evvel hiç görülmemiş netlik ve yakınlaştırma sağlıyor. HUAWEI Uçuş Mühleti (ToF) Kamera, daha âlâ bokeh efektleri için görsel derinliği ölçümlüyor. Sıralı olarak çalışan bu kameralar, her aydınlatma şartında gözle görülemeyen detayların da yer alabildiği fotoğraflar üretiyor.

EISA üyeleri, 30’dan fazla ülkeden tüm tüketici elektroniği yelpazesinde uzman medyayı içeriyor ve her üye, fotoğraf, taşınabilir aygıtlar, Hi-Fi, konut sineması ses sistemi, konut sineması ekranı, araç içi elektronik ve görüntü üzere EISA’nın altı Uzman Kümesinin bir yahut daha fazlasına katkıda bulunuyor. Her yıl, EISA üyeleri, bu Uzman Kümelerinin her birine aday olması gerektiğini düşündükleri eserlerin listesini verir. Adaylar, EISA’nın AGM’sine sunulur; burada üyeler, her bir kategoriyi kazanan için oy vermeden evvel derinlemesine bir tahlil yapar.

Ödül, IFA Tüketici Elektroniği Fuarı’nın açılış günü olan 6 Eylül tarihinde Berlin’de düzenlenecek EISA Mükafatları Töreni’nde, Huawei’ye sunulacak.

Başa dön tuşu