Samsung Galaxy S11 sızdırıldı!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un Galaxy S10 serisi hayli sevildi ve beğenildi.

Samsung Galaxy S11 sızdırıldı!

Peki ya Samsung’un bir sonraki S ailesi için planları neler? Gelen bilgilere nazaran şirketin Galaxy S11 akıllı telefonu üzerinde sürat kesmeden çalışmalarını yürüttüğü ve aygıtın kod isminin toplumsal medya platformlarında duyurulmasıyla beraber gözler S11’e çevrildi.

Elbette S11 ailesinin geleceğine kesin gözüyle bakılıyordu lakin bu kadar erken ortaya çıkacağı kimse tarafından kestirilememişti. Teknoloji devi Samsung, bilindiği üzere Galaxy S8 için ‘Dream’, Galaxy S9 için ‘Star’ ve Galaxy S10 için ‘Dream’ kod isimlerini kullanmıştı.

Bugün ortaya çıkan bilgilere nazaran Samsung, yeni amiral gemisi Galaxy S11’e ise ‘Picasso’ kod ismini vermiş durumda.

İspanyol ressam olan Pablo Picasso’ya atıfta bulunma maksadıyla seçilen kod isim birçok hayran tarafından beğenildi. Buradan da anladığımız kadarıyla S11 ailesi kamera özellikleri ile ön plana çıkacak S10’da olduğu üzere.

Önümüzdeki aylarda resmi olarak lanse edilecek olan Galaxy Note 10’un kod isminin hâlihazırda ‘Da Vinci’ olarak bilinmesi ise ortaya çıkan bilgileri doğrular nitelikte. Bu sıralar Samsung’un bilhassa kamera özelliklerine dikkat çekmesi birçok hayran tarafından takdir görülen bir durum.

Peki ya sizin S11 ailesinden beklentileriniz nedir? Kamera dışında aygıtta daha ne üzere özelliklerin ön plana çıkarılmasını istiyorsunuz? Niyetlerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Başa dön tuşu