Huawei Watch Kids 5X tanıtıldı

Huawei, çocuklar için özel olarak geliştirdiği Huawei Watch Kids 5X modelini tanıttı. İşte yeni modelle ilgili detaylar

Huawei, yeni akıllı giyilebilir eser duyurdu. Yeni akıllı saat bilhassa çocuklar için geliştirildi. Eşsiz dizayna sahip olan akıllı saat, Huawei Watch Kids 5X olarak isimlendiriliyor.

Huawei Watch Kids 5X özellikleri

Resmi tanıtımda Watch Kids 5X’in “Birden fazla noktada güvenlik koruması” sağlamak için tasarlandığı belirtildi. Akıllı saatin görsellerine bakıldığında, aygıtın ana gövdesinin, kayışa bağlanan yuvadan büsbütün ayrılabildiği görülüyor. Birden fazla akıllı saatin çıkarılabilir kayışlarla geldiği düşünülürken, yeni Watch Kids 5X özel. Zira yuvasından çıkarılarak birinci ekranın altında ikinci bir ekran da mevcut.

Çinli teknoloji devi, ekranın değiştirilmesi için çocukların akıllı saati çevirmesinin kâfi olmasını sağlıyor. Diğer bir deyişle, temelde tek bir kayışla tek bir aygıtta iki akıllı saate sahip olmak Huawei Watch Kids 5X ile mümkün. Ayrıyeten akıllı saatin her iki tarafında da çocukların manzaralı görüşme yapmasına imkan tanıyan bir kamera bulunuyor.

Watch Kids 5X, Huawei’nin geçen yıl piyasaya sürdüğü Watch Kids 4 Pro’nun direkt halefidir. Marka, bugünden (2 Aralık 2022) itibaren yeni Kids 5X akıllı saatinin satışına resmi olarak başlayacak. Yeni modelin piyasaya gireceği pazarlar ise şimdi bilinmiyor.

Kaynak: İndir

Başa dön tuşu