Huawei’den Babalar Günü’ne özel kulaklık hediyesi

14-17 Haziran tarihleri ortasında, Huawei İstinyePark Tecrübe Mağazası ile İzmir Mavibahçe Tecrübe Mağazası’nda geçerli olan kampanya kapsamında satın alınan P smart 2019 model akıllı cep telefonlarının yanında, stoklarla hudutlu olarak kırmızı yahut siyah renkte AM61 Sport Bluetooth Headphones Lite ikramı alacaklar. Ayrıyeten P smart 2019 fiyatı, kampanya dahilinde 1999 TL olarak belirlendi.

Huawei’den Babalar Günü’ne özel kulaklık hediyesi

HUAWEI P smart 2019 tam AI fotoğrafçılık dayanağına sahip. Bu, akıllı manzara tanıma için her fotoğraf karesinin AI teknolojisi ile desteklendiği manasına geliyor. Çift art kamerayı yöneten yapay zeka, 500’den fazla sahne çeşidini tanımlamak, 22 kategori etiketi oluşturmak, gerçek vakitli optimizasyon sağlamak ve böylelikle çekilen fotoğrafların her vakit olabilecek en âlâ biçimde görünmesini sağlamak üzere eğitildi.

AM61 Sport Bluetooth Headphones Lite

Bluetooth 4.1 teknolojisi ile süratli temas ve üstün pil müddeti sunan AM61 Lite, 10 gün stand-by müddeti, 11 saat kesintisiz müzik çalma özelliklerine sahip. Yalnızca 5 gram toplam ağılığı olan AM61 Sport Lite, 11 milimetre boyutunda dinamik şoförler ile güçlü ses ve müzik keyfi sunuyor. Yarı kulak içi tasarım ile konforlu kullanım sağlayan bluetooth kulaklık, simetrik tartı yayılımı ile istikrarlı bir kullanım tecrübesi sunuyor.

Başa dön tuşu