İnce, hafif ve güçlü! Monster Huma H4 V3

Türkiye’nin müşteri memnuniyeti en yüksek bilgisayar markası Monster Notebook’un çalışırken ileri düzey performansa ihtiyaç duyan kullanıcılar için geliştirdiği notebook serisi Huma’nın 10. jenerasyon işlemcili Huma H4 V3 serisini satışa sunuldu.

İnce, hafif ve güçlü! Monster Huma H4 V3

Donanım özellikleri ve hafifliği ile ön plana çıkan Huma notebooklar çalışırken yüksek performansa muhtaçlık duyanların güce her yerde erişebilmelerini sağlıyor.

Monster Notebook’un performansı ve taşınabilirliği ile fark yaratan notebook serisi, ismini efsanevi Huma kuşundan alıyor. Süresiz uçma kabiliyetiyle göklerden inmeyen efsanevi Huma kuşunun gücünü ve asaletini temsil eden notebooklar ince, hafif ve güçlü olması ile ön plana çıkıyor.

1 kg yükünde ve 14 inç Full HD IPS ekranlı Huma H4 V3 serisi, 10. jenerasyon işlemcisi ve özelleştirilebilir 8 GB yahut 16GB hafızası ile profesyonellerin performans gerektiren tüm yazılım ve uygulamaları kesintisiz ve sıkıntısız bir biçimde kullanabilmelerini sağlıyor.

Özelikle görüntü render, karmaşık matematiksel hesaplama üzere süreçlerin taşınabilir platformda kısa müddette tamamlanmasını sağlayan donanım bileşenleri, NVIDIA’nın CUDA dayanaklı ekran kartlarıyla bedel kazanıyor.

Huma H4, yüksek parlaklığa sahip Full HD IPS ekranı ile eşsiz bir imaj kalitesi sağlarken fotoğraf ve görüntü düzenleme yazılımları kullanan tasarımcıların ek bir monitör kullanma ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Donanım kaynaklarını ve yazılım performansını en yeterli biçimde bir ortaya getirerek kendi sınıfındaki en âlâ görsel tecrübesi sunan Huma H4 V3 serisi, siyah ve gümüş renk seçenekleri ile estetik bir dizayna sahip.

Yalnızca 17.1mm kalınlığında ve magnezyum alaşımlı kasaya sahip Huma H4 V3 serisi, 8 saate varan pil ömrü ile kullanıcılara kesintisiz bir tecrübe sağlıyor.

Huma H4 V3 notebooklar, Monster Notebook’un sunduğu öbür tüm modeller üzere satın alma etabında özelleştirilebilir donanım konfigürasyonu seçeneği ile kullanıcı beklentilerine en uygun özelliklerde satın alınabiliyor. Birinci 30 gün içinde ekranda oluşabilecek meyyit piksellere karşı panel değişimi garantisi ve çalıştırılamayan yazılım olursa birinci 15 gün içinde iade garantisi bulunan Huma H4, öbür Monster Notebook’lar üzere iki yıl garanti ve ömür uzunluğu süren 6 ayda bir fiyatsız bakım garantisi ile satışa sunuldu.

Başa dön tuşu