İngilizler Netflix’te bunları izliyor!

Kullanıcılarına sunduğu birçok farklı üretim ile büyük ilgi gören Netflix, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kullanıcı sayısını günden güne arttırmaya devam eden platform en çok izlenen üretimlerini liste halinde sunmaya devam ediyor.

 You vs. Wild

Yetişkinlere özel olarak hazırlanan ve bir macera serisi olarak karşımıza çıkan You vs. Wild, Bear Grylls’in maceralarını interaktif olarak Netflix izleyicisi ile buluşturuyor. İmalcileri ortasında Bear Grylls, Chris Grant, Drew Buckley, Ben Silverman, Howard Owens, Rob Buchta ve Delbert Shoopman’in bulunduğu You vs. Wild’ın direktör koltuğunda ise Ben Simms oturuyor. 

Chilling Adventures of Sabrina

 Yarı cadı yarı ölümlü bir hayat süren Sabrina, kendisini tehdit eden şeytani güçlere karşı savaşırken bir yandan da ailesi ile uğraşmak zorunda kalır. Pilot kısmını Roberto Aguirre-Sacasa’nın kaleme kaleme aldığı dizinin direktör koltuğunda ise Lee Toland Krieger oturuyor.

 Riverdale

Amerikan genç drama televizyon dizisi, küçük fakat gizemli bir kasaba olan Riverdale kasabasındaki birden olmaya başlayan sıradışı olayları ve bu olayları bir küme gencin araştırmasını içeriyor.

Başa dön tuşu