Litecoin 100 Dolara Ulaşabilir mi?

Litecoin’in ( LTC ) fiyatı 23 Kasım’da yükseldi ve LTC 24 saat içinde piyasa değerine 1 milyar doların üzerinde değer kattı.

Litecoin 100 Dolara Ulaşabilir mi?

Litecoin’in fiyatındaki artış göz önüne alındığında, takma adlı kripto ticaret uzmanı Rekt Capital 23 Kasım’da, kripto para biriminin önceki yukarı yönlü fitillere dayanarak Aralık ayında yükselmeye devam etmesi için LTC’nin aylık kapanışının 67 doların üzerinde kalması gerektiğini belirtti:

“LTC ters fitilleri, nihayetinde orada reddetmeden önce 85-98 $ bölgesine (mavi) kadar yükseldi. Fiyatın Aylık Kapanış yapması ve gelecek ay daha yükseğe çıkması için 67 doların üzerinde kalması gerekiyor.”

LTC aylık kapanış. Kaynak: Rekt Capital

“$LTC, tarihsel Birikim Alanının (yeşil) ötesinde, yalnızca söz konusu talep alanının daha derinlerini reddetmek için yukarı yönlü fitiller (sarı daireler) gerçekleştirme geçmişine sahiptir. Yeni bir makro yükseliş trendini onaylamak için #LTC’nin Aylık Kapanıştan sonra 67 doların üzerinde kalması gerekiyor.”

Aynı zamanda, yükseliş ivmesi göz önüne alındığında, LTC/BTC ticareti, Ocak 2020’ye kadar uzanan bir makro düşüş trendinden çıktı.

LTC/BTC düşüş trendi kırılıyor. Kaynak: Rekt Capital

Önde gelen kripto analisti Altcoin Sherpa , 200 günlük üstel hareketli ortalamayı (EMA) tersine çevirdikten sonra, LTC için bir sonraki seviyenin, yükseliş ivmesini sürdürmesi halinde 100 dolar olacağını kaydetti.

“$LTC: HTF çizelgelerindeki seviyeler burada. Son birkaç gündeki çılgın hamleler, #Litecoin’in bu tür bir başarıya sahip olacağını kim düşünebilirdi? 200d EMA tersine döndü, ancak bazı önemli seviyeler burada. Bu güçlü bir şekilde devam ederse bir sonraki seviye 100 $ olacaktır (buradan hala alım yapmıyorum)”

LTC sosyal etkileşimleri. Kaynak: LunarCrush

Varlığa olan ilgiye rağmen Finbold, CoinMarketCap’teki Litecoin topluluğunun madeni parada düşüş eğilimini sürdürdüğünü bildirdi ve LTC’nin 31 Aralık 2022’ye kadar ortalama 58,36 dolardan işlem göreceğini tahmin ediyor. Şu anda, LTC %11,2 artışla 10,23 dolardan işlem görüyor. yayın tarihindeki Finbold verilerine göre son 24 saat.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Başa dön tuşu