Katlanabilir Gimbal DJI Osmo Mobile 3 tanıtıldı

Drone ve kamera sabitleme yani Gimbal aksesuarları ile tanınan DJI, yeni modeli Osmo Mobile 3‘ü tanıttı. Cep telefonları için geliştirilen Osmo Mobile ailesinin yeni eseri olan model, katlanabilir olma özelliği ile dikkat çekiyor.

Katlanabilir Gimbal DJI Osmo Mobile 3 tanıtıldı

Sadece 450 gram yükünde olan eser Bluetooth teknolojisini destekliyor. Bu sayede üzerine takılan telefonla etkileşim kurabilen katlanabilir eser, telefonun kimi özelliklerini üzerindeki tuşlar yardımı ile kullanmayı sağlıyor.

DJI Osmo Mobile 3, motamot Osmo Mobile Pocket‘ta olduğu üzere Panomara, Kıssa, ActiveTrack 3.0, TimeLapse ve HyperLapse üzere özelliklere donatılmış.

Yazılımsal olarak birçok özelliği bulunan DJI Osmo Mobile 3, spor modu sayesinde çok süratli hareket imkanı sunuyor. Üzerinde 2.450 mAh pil bulunan eserin pili 2.5 saatte şarj olabiliyor ve tam şarj ile 15 saate kadar kullanılabiliyor. DJI yeni eserle ilgili bir de görüntü yayınladı:

DJI Osmo Mobile 3 fiyatı

Gimbal‘ın ABD fiyatı 119 dolar olarak açıklandı. DJI eserleri Türkiye’de de bulunduğu için muhtemelen önümüzdeki haftalarda ülkemizde de satışa sunulacaktır.

Başa dön tuşu