Kingston’dan yüksek performanslı PCIe NVMe SSD: A2000

Tek taraflı M.2 şoför, Kingston’ın yeni jenerasyon birinci giriş düzeyi tüketici sınıfı PCIe NVMe SSD modeli olma özelliği taşıyor. Verimli performansı, düşük güç tüketimi ve ısınma özellikleriyle A2000, Ultrabook ve dizüstü bilgisayar kullanıcıları için harika bir yenileme tahlili sunuyor.

Kingston’dan yüksek performanslı PCIe NVMe SSD: A2000

A2000, sırasıyla 2200 ve 2000 MB/sn1 okuma ve yazma suratlarına ulaşarak SATA SSD’lerden 3 kat daha fazla performans gösteren bir depolama tahlili sunuyor. Giriş düzeyi kullanıcılar ve kendi sistemlerini kuranlar için ülkü olan bu eser son derece süratli yükleme müddetleriyle dikkat çekiyor. Kendisini şifreleyebilme özelliğine sahip olan A2000, 256-bit AES donanım tabanlı şifreleme ile uçtan uca data muhafazası sağlıyor. TCG Opal 2.0 güvenlik idaresi sayesinde Symantec, McAfee ve WinMagic üzere bağımsız yazılım markalarının tahlillerinin kullanılmasına da imkan veren şoförde ayrıyeten, BitLocker ile kullanılan eDrive inançlı depolama özellikleri takviyesi bulunuyor.

“Kingston yeni jenerasyon giriş düzeyi NVMe PCIe SSD modellerinin yenisini gururla piyasaya sürüyor.Tek taraflı ince M.2 dizaynıyla A2000, Ultrabook yahut başka küçük boyutlu sistemlerde tam potansiyelini sergiliyor. Bu özellikleriyle eser, bilgisayarını geliştirmek isteyenlere kusursuz bir şoför sunuyor.” diyen Kingston SSD İş Ünitesi Müdürü Justin Karasek, kelamlarını şöyle tamamlıyor: “Kendinden şifreli olan bu şoför sayesinde kullanıcılar, TCG Opal 2.0 idare tahlili ile birlikte kullanıldığında bilgilerinin müdafaa altında ve inançta olduğundan emin olabiliyor.”

Başa dön tuşu