Üst Düzey Tıraş Makinesi: Braun Series 9 Pro!

Braun’un en yeni tıraş makinesi modellerinden Series 9 Pro, sahip olduğu özelliklerle erkeklerin favorileri arasına girecek türden. İşte piyasadaki en iyi tıraş makinelerinden bir tanesi olan Braun Series 9 Pro’nun özellikleri…

Erkeklerin kişisel bakımları, daha çok saç ve sakaldan ibaret. Hal böyle olunca pek çok kişi, en iyi tıraş makinelerinden bir tanesine sahip olmak istiyor. İnternette arama yapıldığında ise karşımıza tonla seçenek çıkıyor ve bunlar arasında seçim yapmak hiç de kolay bir şey değil. 

Kişisel bakım sektöründe rüştünü ispatlamış markaların başında gelen Braun, en iyi tıraş makinesi üreticileri arasında yer alıyor. Hem sağlığı hem de konforu ön plana çıkaran ürünler sunan şirketin dikkat çekici modellerinden bir tanesi de Braun Series 9 Pro. Peki bu tıraş makinesi, tüketicilere neler sunuyor?

Karşınızda Braun Series 9 Pro!

Braun Series 9 Pro

Braun Series 9 Pro, adından da anlayabileceğiniz üzere profesyonel bir ürün. Hatta piyasadaki en profesyonel tıraş makinelerinden bir tanesi. Sahip olduğu özel titreşim teknolojisi sayesinde rakiplerinden çok daha hızlı ve hassas sonuçlar veren tıraş makinesi, yüzde 100 su geçirmezlik özelliği sayesinde duştayken bile kullanılabiliyor. 

Dünyanın en iyi tıraş makineleri arasında gösterilen Braun Series 9 Pro’yu satın aldığınızda, makinenin şu özelliklerinden faydalanabileceksiniz:

  • 4+1 tıraş elemanı ile 1, 3 ya da 7 günlük sakal fark etmeden rahatlıkla sıfır tıraş yapabilir.
  • Dakikada 40.000 kesim işlemi yapar.
  • PowerCase ile 6 haftaya kadar ekstra şarj süresi sağlar.
  • SmartCare ile cihazınız her zaman temiz olur.
  • 40° kafa uyumuna sahiptir.
  • Hem ıslak hem de kuru tıraş yapabilirsiniz.
  • Autosense teknolojisi ile sakalınızın yoğunluğunu algılayıp tıraş gücünü ona göre ayarlar. Böylece cildinize verilen zararı minimuma indirir.

Braun tıraş makinesi

Aslına bakacak olursak tıraş makineleri, asla ucuza kaçmamamız gereken ürünler arasındadır. Zira cildiniz nazikse ve buna uygun makine kullanmazsanız, cilt sağlığınızı büyük ölçüde bozabilirsiniz. Ayrıca sık tıraş olan biriyseniz, düşük batarya kapasiteleri sizi yarı yolda bırakabilir. Braun Series 9 Pro, tüm bunlar düşünülerek tasarlanmış bir makine.

Eğer siz de Braun Series 9 Pro ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak ve ürünü satın almak isterseniz, buradaki bağlantıya göz atabilirsiniz.

Başa dön tuşu