Lenovo Türkiye, EuroLeague resmi sponsoru oldu

Teknoloji devi Lenovo, Avrupa’da düzenlenen en üst seviyedeki basketbol turnuvası “Turkish Airlines EuroLeague” ve Avrupa’nın önde gelen basketbol yarışı olan “7Days EuroCup” için 2019/20 dönemi resmi sponsoru oldu. Lenovo bu kapsamda dönem boyunca Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko İstanbul’un ülkemizi temsil ettiği tüm EuroLeague maçları ile EuroCup’taki Galatasaray Tabiat Sigorta, Darüşşafaka Tekfen ve Tofaş Bursa maçlarının bölgesel sponsoru olacak.

Lenovo Türkiye, EuroLeague resmi sponsoru oldu

Lenovo bu kapsamda dönem boyunca Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko İstanbul’un ülkemizi temsil ettiği tüm EuroLeague maçları ile EuroCup’taki Galatasaray Tabiat Sigorta, Darüşşafaka Tekfen ve Tofaş Bursa maçlarının bölgesel sponsoru olacak.

DÜNYANIN ve Türkiye’nin başkan teknoloji şirketlerinden Lenovo, NBA’den sonra tüm dünyada en çok izlenen, Avrupa’nın üst seviye basketbol tertibi Turkish Airlines EuroLeague ve Avrupa’nın önde gelen basketbol yarışı “7Days EuroCup” için 2019/20 resmi sponsoru oldu. Lenovo bu doğrultuda ayrıyeten dönem boyunca yapılacak Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko İstanbul’un ülkemizi temsil ettiği tüm EuroLeague maçları ile EuroCup’taki Galatasaray Tabiat Sigorta, Darüşşafaka Tekfen ve Tofaş Bursa’nın yarışacağı maçlarda bölgesel sponsor olacak.

Lenovo güçlü performans, harikalık ve sürat üzerine konseyi vizyonuyla şirketin bedellerini ve kalitesini paylaşan sporlara bağlılığının bir modülü olarak Euroleague Basketbol’u seçiyor.

Lenovo tıpkı doğrultuda geçtiğimiz dönem dünyanın sayılı liglerinden biri olarak kabul edilen ve Avrupa’nın en yeterli ligleri ortasındaki Tahincioğlu Basketbol Üstün Ligi’nin de ana sponsorluğunu üstlenmişti.

Lenovo Türkiye Genel Müdürü Emre Hantaloğlu, sponsorlukları ile ilgili yaptığı açıklamada: “Lenovo olarak Türkiye’de ve dünyada yüksek performans gerektiren spor alanlarına yatırımlarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda basketbol alanında Avrupa’da düzenlenen en üst seviyedeki basketbol turnuvası Turkish Airlines EuroLeague resmi sponsoru olmaktan gurur ve memnunluk duyuyoruz. Markamızın teknolojide sahiplendiği yüksek performansla, Avrupa’da basketbol alanında izlediğimiz en büyük tertipte, sponsorluğumuzun iyi ve uğurlu olmasını diliyorum.”

Başa dön tuşu